Jeden z najlepszych programów do konwersji formatów video doczekał się dużej aktualizacji z wersji 6 do wersji 7. Wraz z nową wersją prezentujemy nową stronę programu, a także zapraszamy do pobrania go i sprawdzenia, gdyż jeszcze lepiej radzi sobie z wszystkimi formatami video, również HD oraz konwertuje filmy na urządzenia przenośne i telefony.

 

Pobierz AVS Video Converter 7.1.2.480

 

AVI na DVD, DVD na MPG, HD, iPhoneAVS Video Converter to przyjazny i łatwy w obsłudze program do konwersji między wszystkimi najważniejszymi formatami video, np. AVI na DVD, HD na MP4 i wiele innych, a także na formaty dla różnych urządzeń przenośnych (iPad, iPhone, PSP, PS3, Xbox, telefony) czy serwisy WWW (YouTube, FaceBook).

Konwersja filmów zapisanych nawet w najwyższej rozdzielczości FullHD z pomocą AVS Video Converter jest szybka i prosta. Możesz wygodnie edytować, dzielić, łączyć filmy HD, dodawać teksty, efekty specjalne oraz oczywiście konwertować je do DVD/Blu-ray lub dowolnego innego formatu. Obsługiwane są AVCHD, MTS/M2TS, AVI HD, MPEG-2 HD, TOD/MOD, Blu-Ray video i inne.

Pajączek.pl - twórz poprawiaj publikuj

Najważniejsze funkcje programu

  • Konwersja wideo między wszystkimi najważniejszymi formatami
  • Konwersja filmów dla iPhone, iPod, iPad i dla innych urządzeń
  • Konwersja filmów video z kamer HD
  • Konwersja i tworzenie filmów Blu-ray i DVD
  • Eksportowanie dźwięku i klatek filmu jako zdjęcia
  • Konwersja w minimalnym czasie
  • Tworzenie filmów gotowych do publikacji na WWW (z odtwarzaczem)

Zajrzyj na stronę AVS Video Converter, aby przejrzeć zrzuty ekranu, pobrać bezpłatną wersję, zobaczyć filmy instruktarzowe oraz zdobyć więcej informacji o programie.

Video prezentacja programu

Poniżej znajduje się filmowa prezentacja najważniejszych funkcji programu oraz sposobu ich wykorzystania. Niestety w języku angielskim, ale z pewnością okaże się przydatna przy pierwszych krokach z programem. Na stronie AVS Video Converter znajdziesz więcej filmów, np. konwersję filmu na płytę DVD lub prezentację PowerPoint na film dla WWW.