Programy do obróbki filmów video mogą kosztować kilkaset złotych jednak zazwyczaj służą tylko do jednego celu. Programy AVS4You oferują wszystko, czego można oczekiwać po oprogramowaniu do obróbki multimediów. Wśród nich znaleźć można programy do zgrywania, konwersji i edycji video, obróbki plików dźwiękowych audio, szybkiej konwersji zdjęć, nagrywania CD i tworzenia okładek do płyt, kopiowania DVD, tworzenia dzwonków telefonów, konwersji dokumentów do PDF, obróbki zdjęć, a nawet firewall i antyspam. Niektóre są nawet bezpłatne!

Unikalna forma licencjonowania – wszystkie programy w cenie jednego!

Wszystkie programy są dostępne w bezpłatnych, nieograniczonych czasowo wersjach testowych, a niektóre są całkowicie bezpłatne! Ograniczeniem jest jedynie znak wodny dodawany do tworzonych filmów, który nie jest dodawany w pełnej wersji.

Unikalna forma licencjonowania: kupujesz jeden program, a wszystkie pozostałe programy AVS4You otrzymujesz bezpłatnie!

Ściągnij

Wygodna i szybka konwersja filmów z AVS Video Converter

AVS Video Converter to przyjazny i łatwy w obsłudze program do konwersji między wszystkimi najważniejszymi formatami video, np. AVI na DVD, HD na Mp4, FLV i wiele innych, a także na formaty dla różnych urządzeń przenośnych (iPad, iPhone, PSP, PS3, Xbox, telefony, etc) czy serwisy sieciowe (YouTube, FaceBook, MySpace).

Oprócz funkcji związanych z konwersją video, program pozwala również na prostą edycję konwertowanych filmów: przycinanie, dodawanie napisów, efektów specjalnych. Prostota, wygoda korzystania i wydajność czynią go jednym z najlepszych programów do konwersji i obróbki video.

Czytaj więcej

Zaawansowana obróbka filmów i tworzenie DVD/Blu-Ray z AVS Video Editor

Najkorzystniejszy cenowo na rynku program do nieliniowej edycji i obróbki filmów video. Z jego pomocą możesz dokonać obróbki swoich filmów, tworzyć filmy i profesjonalne prezentacje, a także płyty DVD/Blu-Ray z wielopoziomowymi menu. Z łatwością wytniesz niepożądane sceny, połączysz filmy w zgrabny klip video, dodasz napisy i muzykę w tle!

AVS Video Editor pozwala również na zgrywanie materiału video z kamer video VHS, DV, HD, kamer internetowych i tunerów TV oraz bezpośrednio z ekranu komputera, umożliwiając tworzenie filmów instruktażowych, a także przygotowanie filmów dla różnorodnych urządzeń i serwisów sieciowych (youtube, facebook, itp.).

Czytaj więcej

Konwersja zdjęć między formatami oraz tworzenie slajdów z AVS Image Converter

AVS Image Converter to wygodny w użyciu program do konwersji między wszystkimi najważniejszymi formatami zdjęć i obrazów, np. JPEG, PDF, RAW, TIFF, TGA, RAS, GIF, JPEG 2000, animowany GIF/PNG i innych.

Oprócz funkcji związanych z konwersją zdjęć i obrazów, program pozwala również na automatyczną zmianę rozmiaru zdjęć, dopasowując je do formatów drukowania, przygotowywanie zdjęć do publikacji w postaci pokazu slajdów, nakładanie efektów specjalnych na zdjęcia, np. efekt starej fotografii, zdjęcia czarno-białego i innych, dodawanie znaku wodnego do zdjęć.

Czytaj więcej

Zaawansowana obróbka i konwersja dźwieków z AVS Audio Editor

AVS Audio Editor to bogaty w funkcje edycji, tworzenia dźwięków i obróbki muzyki program, który łączy w sobie zaawansowane funkcje edycji plików dźwiękowych na osi czasu z prostym w użyciu i dającym szybkie efekty interfejsem użytkownika. Dzięki temu jest on idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Oferuje kilkadziesiąt efektów specjalnych i filtrów, a także nagrywanie dźwięku z różnych źródeł i import z filmów.

Posiada możliwość tworzenia dzwonków dla telefonów komórkowych w tym iPhone, nagrywania dźwięku z różnych źródeł, miksowania dźwięków ze sobą, stosowania efektów i filtrów. W programie możliwe jest również generowanie dźwięków syntetycznych np. sygnałów DTMF czy szumu i zapisu plików dźwiękowych w wielu różnych formatach jak MP3, WMA, WAV i wielu innych.

Czytaj więcej

Konwertuj MP3, WMA, WAV, AMR, OGG i inne z AVS Audio Converter

AVS Audio Converter to program zaprojektowany do łatwej i szybkiej konwersji plików audio i muzyki z jednego formatu na inny. Program obsługuje wszystkie najważniejsze formaty np. MP3, MP2, MP+, Ogg Vorbis, AAC, M4A, AMR, WMA, WAV, ADPCM, FLAC i inne. Nowoczesny interfejs programu bardzo uprzyjemnia korzystanie z jego możliwości.

Program pozwala również na prostą edycję konwertowanych plików: przycinanie, dodawanie prostych efektów specjalnych, edycję tagów w plikach MP3. W programie możliwe jest również tworzenie audiobook w formacie MP3 i M4B oraz dzwonków dla iPhone. Prostota, wygoda korzystania i mnogość funkcji czynią go najlepszym programem do konwersji i obróbki dźwięków i muzyki.

Czytaj więcej

Kilka użytecznych programów dostępnych bezpłatnie

Producent zdecydował się na udostępnienie kilku pożytecznych programów zupełnie bezpłatnie. Wymienić tutaj można:

AVS Video Recorder – pozwala na zgrywanie video z kamer, kaset vhs, a nawet czynności wykonywanych na ekranie Windows, co pozwala np. na tworzenie prezentacji oprogramowania, poradników video, itp.

AVS Media Player – to odtwarzacz plików multimedialnych, a więc również napisów z filmami (format .srt). Instaluje się wraz z niezbędnymi kodekami.

AVS Audio Recorder – umożliwia zgrywanie dźwięków z różnych źródeł

AVS Cover Editor – program do tworzenia okładek do płyt CD/DVD (ang.)

AVS Firewall – prosty, ale przydatnyc firewall (ang.)

AVS Antispam – prosty antyspam, który może jednak przydać się w walce ze spamem (ang.)

Wymienione programy są zupełnie bezpłatne. Można je pobrać z naszej strony programów multimedialnych.

Wsparcie dla Windows 8

Najważniejsze programy AVS4You są zweryfikowane pod względem kompatybilności z Windows 8, więc użytkownicy najnowszej wersji systemu Windows, również mogą się cieszyć ich funkcjonalnością.

Polskie wersje językowe

Nasza firma we współpracy z producentem, przygotowała polskie wersje językowe najważniejszych programów AVS4You. Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego testu oraz życzymy powodzenia w tworzeniu swoich multimedialnych prezentacji, filmów i muzyki!

Informacje o aktualizacji dla posiadaczy licencji na wcześniejsze wersje

Aktualizacja do najnowszych wersji programów AVS4You jest bezpłatna dla posiadanych ważnej licencji. W przypadku licencji bezterminowej, wystarczy pobrać nową wersję i zainstalować. Dla posiadaczy licencji 1 rocznej, mamy ofertę 30% rabatu na zakup licencji bezterminowej. Oto kupon, który należy podać przy składaniu zamówienia: AVSODNOW30

Ściągnij

Skasowane dane to nie zawsze tragedia - ściągnij program i odzyskaj dane