Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

Brak kolorowania składni i nietylko....

26 maja 2009, o 15:54

Instalowanie nowych wersji Pajączka to stąpanie po polu minowym, nie wiadomo gdzie tym wybuchnie.

Po aktualizacji do wersji 5.9.1 nie mam kolorowania składni.
BARDZO PROSZĘ O POMOC
Zrobiłem deinstalację starej wersji, reset kompa, instalacja od nowa i...
wszystkie ustawienia ze starej się zachowały z wyjatkiem kolorowania składni, wszystkie pola wyboru sposobu kolorowania w ustawieniach są puste.
Nic nie dalo też przywrocenie ustawień domyślnych.

Nie działa też uzupełnianie znaczników, dynamiczne podpowiedzi a może i coś więcej - wszystkiego nie sprawdziłem.
Wykasowałem najnowszą wersję i wgrałem 5.9.0 - co prawda się wieszała ale reszta działała. Niestety teraz i tutaj nic nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27 maja 2009, o 11:48

Witam,

Opisane symptomy oznaczają niepoprawną instalację. Program nie posiada u Pana dostępu do schematów kolorowania i do schematów autouzupełniania kodu, etc, które są instalowane w katalogu instalacyjnym, a następnie kopiowane do katalogu użytkownika przy pierwszym uruchomieniu programu.

Deinstalacja, wg Pana informacji, również była nieprawidłowa, gdyż przy deinstalacji klucz ustawień w rejestrze i pliki programu, są usuwane.

W związku z tym, że zarówno instalacja jak i deinstalacja nie zostały przeprowadzone poprawnie, proszę o usunięcie wszystkich składników programu z dysku i rejestru (jeśli nie przez deinstalację to ręcznie) i ponowną instalację, a przy pierwszym uruchomieniu wersji 5.9.1 należy wskazać katalog, do którego zostaną skopiowane pliki programu.

Zachęcam również do przeanalizowania swojego systemu programem antywirusowym i antytrojan, aby upewnić się, że złośliwe oprogramowanie nie zakłóca procesu instalacji i deinstalacji, który w Pana wypadku nie przebiega poprawnie.

To co wyżej

16 sierpnia 2009, o 13:27

To co wyżej

16 sierpnia 2009, o 15:07

Obrazek
Odpowiedz