Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

5 lutego 2005, o 17:31

5 lutego 2005, o 23:37

Z tymi dwoma dniami to może przesada, ale wystarczy elementarna wiedza o PHP, SQL i HTML, by sprawnie działające forum napisać. Wiem po sobie. :D W moim przypadku wystarczyło poczytać nieco o obsłudze formularzy i sesji. ;) Inna sprawa, że forum napisane przez prawie laika nie jest zbyt bezpieczne, ale cóż... :P

6 lutego 2005, o 02:00

jesli sie zna wczesniej jakis jezyk programowania, to dwa dni z php (38 godzin dokladniej, bo te 10 godzin to na sen trzeba by poswiecic) wystarcza zeby sie zaznajomic z mozliwosciami jezyka. Nikt nie kaze pisac forum obiektowego :), a poza tym duzo sie mozna nauczyc takze w trakcie pisania. Nie ma to jak praktyczna nauka programowania :)

Najwazniejsze, zeby niektorych rzeczy nie robic "na szybko", zwlaszcza organizacji danych w plikach/bazie. Ewentualna przerobka lub konwersja moze inny program sporo energii (chociaz wcale nie jest niemozliwa).

I nie jestem cyborgiem. Po 80 tysiacach godzin programowania (tak na oko) kazdy bedzie mial wprawe :D

6 lutego 2005, o 13:23

7 lutego 2005, o 01:53

7 lutego 2005, o 21:51

oj nie przesadzajmy.. czasem nawet jest lepiej od razu rzucić się na 'wielką wodę' a forum, przynajmniej takie podstawowe to tylko takie jeziorko ;)
Odpowiedz