Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Zablokowany

Czy generator słów kluczowych działa?

27 sierpnia 2005, o 12:02

Czy ktoś już robił coś z generatorem słów kluczowych?
Bo u mnie to zwyczajnie nie działa. Robię wszystko dokładnie, zgodnie z instrukcją ale zwyczajnie ten generator nic nie wstawia.

6 września 2005, o 17:54

7 września 2005, o 08:59

Panie Rafale na litość.

Doceniam Pana chęć pomocy ale co oznaczają kwadraciki to już wiem :x .
TO NIE DZIAŁA!!! U mnie przynajmniej.

7 września 2005, o 10:43

Nie znajduje słów czy nie wstawia ich na listę słów kluczowych do narzędzia META ?

Kluczem do rozwiązania jakiegoś problemu jest możliwość jego powtórzenia. Jeśli nie mogę go powtórzyć, a nie mogę, to nie mogę też znaleźć przyczyny jego powstania.

22 marca 2006, o 17:41

23 marca 2006, o 10:34

Nie wiem jak to się stało ale teraz już generator działa.

Tylko teraz nie działają mi inne opcje np. „zaznaczony tekst na...” i wiele innych błędów.
Zaczyna mi się pajączek coraz bardziej nie podobać. Szukając alternatywy czekam jednocześnie na wieści o planowanej nowej wersji Pająka.

23 marca 2006, o 12:20

Wiele innych błędów... jesteśmy tu ludźmi o ścisłych umysłach. Konkrety prosimy. Konkrety, to znaczy, krok po kroku, jak powtórzyć dany błąd.

Generator działa, ale działa kontekstowo, zaleznie od tego, co akurat wykonujemy. Jeśli przykładowo nie ma zdefiniowanych serwisów, to opcja jest niedostępna.

W wersji 5.5.1 był błąd w generatorze, ale dotyczył czegoś innego. Oto opis poprawki do 5.6.0.

Poprawiony błąd generatora słów kluczowych uruchamianego przez menu Narzędzia / Struktura. Błąd powodował, że do dokumentu nie było nic wstawiane. Uruchamiany przez edytor META, działał poprawnie.

23 marca 2006, o 12:46

Z całym szacunkiem i uznaniem dla Pana Rafała. Ale jeżeli kolejne wersje ciągle są z błędami to coś jest nie tak albo z programem albo z jego testowaniem.

Przez jakiś czas zapisywałem po prostu błędy na kartce ale w końcu zrezygnowałem, to zabiera za dużo czasu, a czas to pieniądz.

23 marca 2006, o 15:32

Odpowiem w tym wątku, a ten zamykam, ze względu na offtopic.
Zablokowany