Switch to full style
Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.
Odpowiedz

Czy Pajączka może używać nie znający HTML ?

15 grudnia 2009, o 22:01

Czy Pajączka może używać osoba mająca znikome lub nawet żadne pojęcie o HTML.
Czy jest on tak samo przyjazny dla początkujących jak kreator stron WebSite X5 ?
http://www.websitex5.com/pl/

Jestem świadom że WebSite X5 nawet nie umywa się do Pajączka, mam tutaj na myśli to czy nawet zupełnie zielony użytkownik, nie znający HTML, będzie potrafił w ciągu jednego dnia zrobić (zbudować) prostą stronkę.

Pozdrawiam...

16 grudnia 2009, o 00:07

Sądzę że Pajączek stanowczo ułatwi naukę HTMLa
ma wbódowane nawet szablony i generatory

Jednak sądzę że nie znając HTMLa nigdy nie stworzysz dobrej, nawet podstawowej strony.
Jeśli zamierzasz się nauczyć tworzenia stron - to dobry wybór. Jeśli nie - lepiej zleć to fachowcom a sam zajmij się tym w czym się specjalizujesz.

Przykro mi ale to pytanie jest tym samym jak być w salonie samochodowym pytał czy będziesz w stanie jeździć danym samochodem nie potrafiąc jeździć. Pewnie że pojedziesz.. tylko prawie na pewno pierwsze drzewo które spotkasz to zaliczysz .. a jak nie pierwsze to drugie już napewno.

16 grudnia 2009, o 15:25

Hmmm, no chyba że stronę zrobisz w trybie edycji wizualnej (w Pajączku) - taką naprawdę bardzo prostą (bez znajomości HTML-a). Możesz spróbować najpierw w wersji demo Paj.
Paj pomoże ci wstawić odsyłacze (też do grafik), zrobić tabelę i wiele innych (więcej znajdziesz w opisie progr.)

Website też jest prosty, ale napotkasz jeden problem, mianowicie taki, że gdy zechcesz coś zmienić na stronie i tak będziesz musiał użyć jakiegoś edytora, a tego Website nie posiada(ł - kiedyś).

6 maja 2011, o 13:58

Oczywiście, że może używać go niedoświadczony bo to jeden z najprostszych programów do edycji HTML.

____________
Zapraszamy!
Nauka tworzenia stron internetowych
Odpowiedz