Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

Jaki miesięcznik/dwutygodnik czytasz?

 
Liczba głosów : 0

Co czytasz?

2 grudnia 2002, o 21:17

Z wielu miesięczników o grach i sprzęcie komputerowym, czytam CDA, CLICKA!, ACTION PLUSA i KOMPUTER ŚWIAT: TWÓJ NIEZBĘDNIK i EKSPERT. A zaczęło się to w roku 1998. Pierwszy miesięcznik, kupiony z błachego powodu: DLA PEŁNYCH WERSJI, a tym wiekopomnym miesięcznikiem był nieobecny już na rynku GAMBLER nieśmiertelny, wspaniały. Miesięcznik ten wywołał we mnie miłośc do gier i internetu i być może dzięki niemu piszę dzisiaj ten tekst.

Chciałbym żebyście i wy podzielili się swoimi "MIESIĘCZNIKOWYMI" wspomnieniami.

KaWuHa
Ostatnio edytowano 2 grudnia 2002, o 21:42 przez KaWuHa, łącznie edytowano 1 raz

2 grudnia 2002, o 21:22

heheheh, ja też wyrosłem na Gamblerze! Mam wszystkie numery!
Ale teraz to już nie mam czasu na pisemka o grach...
...ani na gry

Nic z tych rzeczy, chociaż też...

2 grudnia 2002, o 21:30

No ja to czytam miesięcznik ENTER, którego nie ma w ankiecie. Jak będzie, a wstawić mozna dodatkową odpowiedź do ankiety, to wtedy zagłosuję na niego. Czytam też Komputer Świat. Czytałem też PC World Komputer ale zrezygnowałem, bo cenowo wypadł z mojego gustu a też interesujące programy na płycie żadko widuję.

PS: Jesli Komputer Świat to tylko Twój Niezbednik, choć to już nie bardzo miesięcznik bo ukazuje się 4 razy w roku. :wink:
Odpowiedz