Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.
Zablokowany

Dlaczego moja strona nie wszędzie wygląda tak samo?

27 marca 2005, o 14:38

Dlaczego moja strona nie wszędzie wygląda tak samo?

27 marca 2005, o 14:47

Dlaczego moja strona nie wszędzie wygląda tak samo?

27 marca 2005, o 15:00

'Wymiarowanie' w pixelach jest jak najbardziej zachowane w moim przypadku.
Co mi to da, że będę mieć kilka przeglądarek??
I nie chodzi o to żebym dostosowywała rozdzielczość do stronki, tylko o to żeby inni nie mieli z tym problemu.
Poza tym stronka wygląda inaczej [np. skrypt jest przesunięty w prawo] przy otwieraniu w tej samej przeglądarce [IE], tyle że na innym komputerze . A jak wygląda w innych przeglądarkach to już nawet nie chce wiedzieć :?

Dlaczego moja strona nie wszędzie wygląda tak samo?

27 marca 2005, o 15:20

A mogłabyś podać jakiś adres, chętnie zobaczyłbym twoją stronę. :-) Zawsze mogę zobaczyć jak to u mnie wygląda (w IE i Mozilli).

27 marca 2005, o 16:21

O kompletowaniu przeglądarek możesz poczytać tutaj.

Sam mam 10 brawoserów :)

28 marca 2005, o 09:12

halo ? czy ktoś tu czyta co ja pisze ?????????
Skoro wygląd zmienia się bez zmiany przeglądarki, tylko wraz ze zmianą komputera, to chyba znaczy, że problem tkwi gdzieś indziej??

28 marca 2005, o 09:23

w pajączku masz opcję sprawdź zgodność z przeglądarkami, ewentualnie dostosuj do ekranu 800x600

28 marca 2005, o 11:59

@WREEDNA
Piszesz, ze ta sama przegladarka, a czy w tej samej wersji? 5.0, 5.5, 6.0?

28 marca 2005, o 14:38

tak, wersji 6.0.

edit:
pokombinowałam i już nie powinno być problemu ...
Dziwnie to mi wszystko w ogóle wyszło, bo naprawiłam usterki korzystając z 2 komputerow. Patrząc na to jak wyglada moja strona na drugim komputerze zmienilam jej wygląd na pierwszym... Z początku wychodzilo na to, że po prostu na swoim nie bede widziec jej tak jak powinna wyglądać... nie wiem jak to sie stalo ale teraz i na jednym i na drugim wszystko wygląda tak samo
Dziwie się także dlaczego stronka wygląda w miare dobrze przy różnych rozdzielczościach [buttony/JavaScrypty są na swoim miejscu] .. a może powinnam sprawdzić na kolejnym kompie masakra...

28 marca 2005, o 19:15

29 marca 2005, o 17:40

29 marca 2005, o 19:42

skoro koniec, to koniec :-)
closed!

29 marca 2005, o 19:44

W przypadku różnic w wyglądzie strony w różnych przeglądarkach czy komputerach zawsze warto ziornąć na validator.w3.org i zlikwidować ew. błędy. Myślę, że to najczęstsza przyczyna, poza różnicami w interpetacji danego fragmentu kodu.
W każdym razie z zaglądania tam są same korzyści. :mrgreen:
Zablokowany