Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Zablokowany

HTML 4.01 - pajaczek sajt - :(

22 października 2004, o 09:48

[url]validator.w3.org/check?uri=www.creamsoft.com/pajaczek[/url]
ERRORS: 473 !!!

i jeszcze jeden:
[url]jigsaw.w3.org/css-validator/validator?uri=www.creamsoft.com/pajaczek&usermedium=all[/url]

cool soft, ale przykład dla "młodzieży" - MARNY !!!
niestety...

22 października 2004, o 09:50

no i jeszcze skroty nie dzialaja na forum, ****...
BAAAAAARDZO zly przyklad - Panie Platek...

22 października 2004, o 11:10

Wątek zablokowany:

1) Błęde forum

2) Przekleństwa

3) Prowokacja

Ostrzeżenie dla użytkownika. Jeśli ktoś rejestruje się w serwisie tylko po to, żeby napisać takie banialuki i w dodatku z przekleństwami, to nie jest tu mile widziany.

Sieć Dialog ma również "abuse", a takie zachowanie kwalifikuje się pod zgłoszenie incydentu operatorowi, co oczywiście zostaje wykonane.

27 października 2004, o 01:23

Mimo, że błedy walidacji wynikały z błędów zaszytych w systemie CMS, na ktorym oparty jest nasz serwis, a którym to system (Postnuke) nie jest naszego autorstwa, postanowiłem jednak poprawić te błędy tak, aby chociaż główna strona serwisu walidowała się poprawnie. Błedy te wynikały głównie z użycia znaku & w sposób bezpośredni zamiast jako encji (&) w adresach URL. Ten błąd był kaskadowy, tzn. powodował wiele kolejnych ostrzeżeń. Usunąłem też kilka atrybutów deprecated i w wyniku mamy:

Obrazek

Nie chcę dawać więcej pożywki podobnym trollom, więc mimo, iż głównym celem przy tworzeniu serwisu jest poprawne jego wyświetlanie pod róznymi przeglądarkami (a to miało miejsce nawet w wersji niewalidującej się), postanowiłem uczynić główną stronę www.creamsoft.com/pajaczek zgodną z walidatorem W3C.org.

A co do skrótów na forum (rozumiem, że chodzi o nieudaną próbę wstawienia URL), to działają tylko trzeba wiedzieć, jak używać adresów URL, i że podanie prefix'u w URL jest tak samo ważne jak umiejętność kilkania w przyciski.
Zablokowany