Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

Kiedy Pajączek 6?

15 lutego 2014, o 13:32

Witam,
Chciałbym odnowić licencję na pajączka, ale najnowsza wersja niewiele wnosi względem 5.9.8, na której się zatrzymałem. Kiedy zatem można spodziewać się nowej wersji, ze zmianami w interfejsie użytkownika, o których jest dyskusja w wątku o propozycjach zmian?Jakie nowości przyniesie następna generacja pajączka?

Re: Kiedy Pajączek 6?

6 maja 2014, o 11:18

Wielce Czcigodny Panie Rafale,

chciałbym zapytać się Pana czy przy zakupie Pajączka z serii 5 z rocznymi aktualizacjami, obejmą one przeskok do planowanej wersji 6, czy też te darmowe aktualizacje dotyczą jedynie danej serii (tj. 5.x)?
Druga rzecz, chciałbym delikatnie zapytać - kiedy można się spodziewać wersji 6 Pajączka (bo chciałbym aby te darmowe aktualizacje ją objęły - tyle, że nie wiem czy premiera będzie miała miejsce w ciągu tego roku)?

Pozdrawiam serdecznie,

Re: Kiedy Pajączek 6?

25 czerwca 2014, o 21:09

Licencje z aktualizacjami na określony czas nie mają limitu wersji, więc będą również dotyczyć wersji o wyższym numerze.
Niestety daty nie potrafię podać. Z pewnością licencje zakupione w 2014, a które wygasną do daty premiery wersji 6, otrzymają bezpłatną aktualizację do wersji 6 (będą przedłużone o brakujący okres czasu).
Odpowiedz