Switch to full style
Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.
Odpowiedz

Kubki, koszulki, misie - otwieramy butik!

1 grudnia 2005, o 22:55

Artykuł z dnia Sobota, 15 Listopad, 2003 - 20:00

Już dość dawno temu przeprowadzaliśmy ankietę, która miała na celu sprawdzenie potencjalnego zainteresowania gadżetami o tematy "pajączkowej". Ze względu na to, iż niewiele firm oferowało możliwość niskonakładowego wykonania takich gadżetów sprawa długo się przeciągała. Dopiero niedawno udało się nam znaleźć partnera, który oferuje nie tylko usługi przygotowania pojedynczych egzemplarzy, ale również jakość produktów stoi na wysokim poziomie! Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą "Wędrujące Obrazy Marcin Jagodziński" przedstawiamy Wam nasz butik z koszulkami, kubkami, torbami i misiem(!) o tematyce związanej z Cream Software.

Obrazek

W naszym butiku dostępnych jest aktualnie kilka towarów obejmujących dwa projekty graficzne: logo Cream Software oraz ikonę programu Pajączek 5 NxG. Planujemy z czasem rozbudowywać nasz butik o kolejne projekty graficzne i nowe towary. W tej chwili można tam znaleźć cudnego misia, kubek, koszulki T-Shirt,torbę na zakupy oraz bluzę z kapturem i damski top. Zdajemy sobie sprawę, że ceny tych towarów są dość wysokie. Wynika to w głównej mierze z niskiego nakładu towarów, a wręcz możliwości zamawiania pojedynczych egzemplarzy. Co więcej, dzięki ułatwionemu zarządzaniu projektami możemy bardzo szybko rozszerzać listę towarów o nowe projekty przy minimalnych kosztach związanych jedynie z opracowaniem grafiki. Ma więc to swoje wady, jak i zalety. W każdym razie tych towarów nie można kupić gdzie indziej, a dla prawdziwego fana Pajączka posiadanie jakiegoś małego gadżetu to wręcz obowiązek ;-)

Przed opublikowaniem butiku na naszych stronach osobiście zamówiłem większość produktów, aby sprawdzić jakość ich wykonania. Kubek z logo Cream Software jest świetny! Podobnie torba. Naprawdę dobra robota. Koszulki T-Shirt też są świetne o ile ktoś nie będzie się wstydził paradować w takim stroju po mieście ;) W każdym razie, mam nadzieję, że te gadżety staną się być może w przyszłe wakacje znakiem rozpoznawczym użytkowników Pajączka, którzy nie tylko używają go, ale również darzą sympatią :)

Zapraszam za zakupy do naszego butiku.
Odpowiedz