Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

LegalneGry.pl - proszę oceńcie

21 lutego 2013, o 12:42

Jest to stronka z legalnymi grami z licencją freeware. Wkładam w nią dużo serca i czasu, staram się aby opisy gier były wyczerpujące. Gry z licencją freeware są do pobrania, ale są także z licencją abandonware, gdzie niestety ściąganie jest niedostępne (jak nazwa domeny wskazuje). Proszę o szczere i konstruktywne oceny, dzięki opiniom i podpowiedzią, będę się starał ją doskonalić. Dzięki i pozdrawiam.
http://www.LegalneGry.pl

Re: LegalneGry.pl - proszę oceńcie

22 marca 2013, o 16:42

Mały offtopic, ale kierując się nazwą działu myślę, że nie będzie to zbyt wielkie wykroczenie. Nie chcę oceniać samej stronki, ale aż łezka zakręciła się w oku gdy zobaczyłam te gry i przypomniałam sobie godziny z nimi spędzone :D

Re: LegalneGry.pl - proszę oceńcie

31 maja 2013, o 19:26

Design trochę trąci myszką 8) Rozumiem, że lubisz minimalizm, ale to chyba przesada. Same gry to natomiast bardzo solidny zbiór - za to należą Ci się brawa.

Re: LegalneGry.pl - proszę oceńcie

29 lipca 2013, o 10:45

mnie tam akurat taki minimalizm się podoba :) przynajmniej wszystko dokłądnie widać :)

Re: LegalneGry.pl - proszę oceńcie

6 września 2013, o 20:52

minimalizm jest dobry, ale trzeba znać granice. Troszkę można by tę stronę urozmaicić, ale ogólnie pomysł bardzo fajny i same gry dla starszych graczy są smakowitymi kąskami. Mimo wszystko można powstawiać kilka elementów charakterystycznych dla takich klasyków, żeby przyjemniej się patrzyło. Proponuję Ci jeszcze jakieś małe pozycjonowanie i będziesz miał sporo wejść:)
Odpowiedz