Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 23:14

Nowości Nowości na Języki JavaScript i VBScript

Mapa strony Języki JavaScript i VBScript » Dział : Języki JavaScript i VBScript

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z językami JavaScript, VBScript i podobnym

odczytanie wysokości

mam taki problem otórz na mojej stronie mam dwa elementy <div> o różnej wielkości chcę natomias aby były one jednakowe.

Pobieram wysokość przez offsetHeight poczym ustawiam tą wartość drugiemu elememntowi

Niestety wysokości nie są sobie równe kiedy pobieram wysokość to prawdopodobnie z padding i margin natomiast ustawiam już bez

Jak rozwiązać ten problem ? Odjęcie jakiejś ustalonej wartości odpada.

Ps. Czym różni się offsetHeight od clientHeight ? A może polecicie jakiś dobry artykuł lub kurs ...
Więcej : odczytanie wysokości | Wyświetlone : 5931 | Odpowiedzi : 2




input disabled

Więcej : input disabled | Wyświetlone : 14081 | Odpowiedzi : 5


Style do javy

Witam serdecznie, mam menu rozwijane zrobione w javie funkcje tę mam w osobnym pliku ale style odnoszące się do tego menu mam w dokumencie w sekcji head. Co zrobić i jak zrobić aby style przenieść do osobnego pliku ale cały czas odnosiły się do tej funkcji java dotyczącej menu.
Więcej : Style do javy | Wyświetlone : 5165 | Odpowiedzi : 1


Problem FCKeditor

Więcej : Problem FCKeditor | Wyświetlone : 4558 | Odpowiedzi : 0


Dobra ksiazka dla laika

Więcej : Dobra ksiazka dla laika | Wyświetlone : 7038 | Odpowiedzi : 3


Mapa odsyłaczy i javascript

Nie wiem czy mnie zacmilo czy jak...

Wie ktos jak zrobic (o ile sie da) mape odsylaczy taka ze po najechaniu na dany obszar podmianie ulega caly obrazek na jakis tam zadany, a przy najechaniu na inny oczywiscie inny ??
Więcej : Mapa odsyłaczy i javascript | Wyświetlone : 4798 | Odpowiedzi : 0


Rozwijane menu

chcialem sie spytac jak zrobic takie menu jak jest na tej stronie
Więcej : Rozwijane menu | Wyświetlone : 6111 | Odpowiedzi : 1




zabezpieczanie zdjęć przed kopiowaniem

mam taki problem:

mam stronę na której są zdjęcia i chciałabym zlikwidować menu narzędziowe obrazków, to które pojawia się w IE czy też Avancie kiedy kursor myszy znajduje się nad grafiką.

Pod Avantem nie działa próba wyłączenia tego menu, czyli:
<META HTTP-EQUIV="imagetoolbar" CONTENT="no">
Może można to jakoś rozwiązać stosując jakiś skrypt js lub coś innego.
Będę wdzięczna za wszelkie info
Więcej : zabezpieczanie zdjęć przed kopiowaniem | Wyświetlone : 5853 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron