Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 07:20

Nowości Nowości na Języki JavaScript i VBScript

Mapa strony Języki JavaScript i VBScript » Dział : Języki JavaScript i VBScript

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z językami JavaScript, VBScript i podobnym


Wywoływanie funkcji ...

Więcej : Wywoływanie funkcji ... | Wyświetlone : 11081 | Odpowiedzi : 13


.:VBS:.

Słyszałem że VBS jest bardzo uniwersalnym językiem ... VBS może np. kasować RAM . Jednak wogóle nie wiem jak się pisze skrypty VBS ...
Proszę o podanie najprostrzego , jaki tylko może być skryptu Vbs ...
Był bym wdzięczny za pomoc ...
Więcej : .:VBS:. | Wyświetlone : 12940 | Odpowiedzi : 15


Graficzny alert

Więcej : Graficzny alert | Wyświetlone : 4946 | Odpowiedzi : 3


Link z dodatkowym opisem + grafika

Więcej : Link z dodatkowym opisem + grafika | Wyświetlone : 6556 | Odpowiedzi : 5


Obiekt Event

Witam
Moj problem dotyczy skryptu ktory koloruje linki. Calosc znajduje sie na http://seth.ys.pl/skrypt/skrypt.txt . Dostaje komunikat "Wymagany jest obiekt". Wrzucilem wiec to wszystko do debuggera ktory wykazal bledy w liniach if ((srcElement.tagName == "A" && autoFade) || srcElement.className == "fade" || (sloppyClass &&
srcElement.className.indexOf("fade") != -1))
.
Podpatrzylem sobie srcElement i okazalo sie ze wynosi null . Czyli rozumiem skad sie bierze blad:nie ma obiektu. Jednak wydaje mi sie ...
Więcej : Obiekt Event | Wyświetlone : 16443 | Odpowiedzi : 18




Temat dotyczy kodu ograniczającego aktywności plików exe

:shock: Wita !!!

Czy ktoś może mi podać jakiś kod , który ograniczy np: do 15 dni oglądalność pliku w formacie PDF lub jakiegoś innego pliku . exe . sciągniętego z serwera .

Z poważaniem
Wiesław
Więcej : Temat dotyczy kodu ograniczającego aktywności plików exe | Wyświetlone : 4118 | Odpowiedzi : 1


Skąd wziąć menu ?

Wydra . Nie wiem czy dostałaś pma bo jeśli nie to posłuchaj :
Skąd mogę wziąć szablon na menu np. taki jak na www.creamsoft.com/pajaczek
Inaczej , jak wejdziesz na moją stronę to zobaczysz jaki mam guziory a ja chciałbym mieć zgrabne menu od góry ekranu

Proszę o pomoc :D :D
Więcej : Skąd wziąć menu ? | Wyświetlone : 16141 | Odpowiedzi : 15


Alladyn

Więcej : Alladyn | Wyświetlone : 8164 | Odpowiedzi : 6


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron