Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 18:12

Nowości Nowości na Języki JavaScript i VBScript

Mapa strony Języki JavaScript i VBScript » Dział : Języki JavaScript i VBScript

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z językami JavaScript, VBScript i podobnym

Animowane menu nawigacyjne

Witam.
Na swojej stronie zrobiłem animowane menu. Wykonałem je według opisu zamieszczonego w książce "JavaScript i jQuery - nieoficjalny podręcznik". Na moim komputerze działa prawidłowo, natomiast, gdy oglądam stronę w Internecie (http://www.galeriamodelarska.pl) widzę, że menu najpierw jest widoczne w postaci listy, dopiero po chwili ustawia się w zakładki jedna obok drugiej. Przeglądając różne strony w Internecie nigdy takiego efektu nie zauważyłem.

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
...
<script src="skrypty_js/jquery-1.6.3.min.js"></script>
<script ...
Więcej : Animowane menu nawigacyjne | Wyświetlone : 14071 | Odpowiedzi : 9


AJAX

Czy poruszany jest na forum temat Ajaxa?
Uważam że jest ciekawy i wart nauki.
Więcej : AJAX | Wyświetlone : 4079 | Odpowiedzi : 0




Działanie zakładek w Interia.pl

W jaki sposób działają zakładki w interii?
Niektóre z nich są odsyłaczami (permanentnymi) do oddzielnych serwisów a mimo to nie otwiera się serwis, lecz ładują się do boxu tylko niektóre informacje z tychże serwisów (np: fakty, polska lokalna, interia 360 itd).

Domyślam się, że jest tu użyty ajax, ale nie mogę rozgryźć zasady działania tych zakładek.
Więcej : Działanie zakładek w Interia.pl | Wyświetlone : 9099 | Odpowiedzi : 5


KURS JS

Witam serdecznie. Odnowiłem ostatnio mój kurs Javascript:

http://www.doman.art.pl/kursjs

W najbliższym czasie dojdzie jeszcze kilka rzeczy. Serdecznie zapraszam :)
Więcej : KURS JS | Wyświetlone : 7125 | Odpowiedzi : 1


slider obrazków

Więcej : slider obrazków | Wyświetlone : 7446 | Odpowiedzi : 3




Wyrazenia regularne

Więcej : Wyrazenia regularne | Wyświetlone : 5933 | Odpowiedzi : 0






 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron