Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 23:21

Nowości Nowości na Języki JavaScript i VBScript

Mapa strony Języki JavaScript i VBScript » Dział : Języki JavaScript i VBScript

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z językami JavaScript, VBScript i podobnym

potrzebny skrypt

Więcej : potrzebny skrypt | Wyświetlone : 7412 | Odpowiedzi : 5


potrzebny skrypt

Więcej : potrzebny skrypt | Wyświetlone : 4517 | Odpowiedzi : 0




[JS] Odświeżanie elementu

Więcej : [JS] Odświeżanie elementu | Wyświetlone : 6178 | Odpowiedzi : 0


kolorowy kwadrat w polu option

Więcej : kolorowy kwadrat w polu option | Wyświetlone : 5112 | Odpowiedzi : 1


zamykanie istnięjącego procesu

Więcej : zamykanie istnięjącego procesu | Wyświetlone : 4374 | Odpowiedzi : 0


styl a java

Witam serdecznie, ściągnąłem menu rozwijane i teraz mam kilka pytań;
Czy skrypt javy można umieścić w zewnętrznym pliku
Czy style dotyczące menu muszą być na stronie ponieważ jak umieszczę je w pliku zewnętrznym to nic nie działa.
A najlepiej wszystko umieścić w pliku zewnętrznym tak aby nie „zaśmiecać” strony

To forum chyba obumiera :P :P
Więcej : styl a java | Wyświetlone : 4144 | Odpowiedzi : 0


Znowu problem z formularzem i warstwami

witam,

Jestem zielony z JavaScript-u, więc może ktoś mi pomoże. Chcę aby z listy formularza można było wyświetlać tekst pod spodem w zależności co się wybierze z listy. Czy ktoś może mi pomóc jaki kod powinienem umieścić w head no i jak kolejne pozycje z listy przypisać do poszczególnych tekstów. Gmatwam, więc może przykład: Chcę umieścić w liście rozwijanej formularza listę banków. Po wybraniu odpowiedniego banku chciałbym, aby poniżej wyświetlił się tekst z listą bankomatów. ...
Więcej : Znowu problem z formularzem i warstwami | Wyświetlone : 6332 | Odpowiedzi : 3




Pomocy w javascript

Witam,

proszę o pomoc. Chcę napisać w javie tabele ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić. Wygląda to tak ale nie działa tzn. wyświetla tabele ale nie oblicza a mają to być obliczenia dla tablicy funkcji trygonometrycznych sin.

<html>
<HEAD>

</HEAD>

<BODY BGCOLOR="346678">
<BR><BR>
<FONT COLOR="AACC22" SIZE="4">
<H1>Tablica wartości funkcji sinus<H1><BR>

<Script language="javascript">
document.write("<TABLE border>");
for (i=0; i<31; i++)
{
document.write("<TR>");
for (j=0; j<3; j++)
{
document.write("<TD>"+((i*3)+j)+"</TD><TD>"+Math.sin(((i*3)+j)*Math.Pi /180)+"</TD>");
}
}
document.write("</TABLE>");
</Script>
</FONT>
</BODY> ...
Więcej : Pomocy w javascript | Wyświetlone : 4946 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron