Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 00:39

Nowości Nowości na Grafika i obróbka zdjęć

Mapa strony Grafika i obróbka zdjęć » Dział : Grafika i obróbka zdjęć

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom tworzenia grafiki na potrzeby WWW, obróbki zdjęć, korzystania z programów graficznych, etc.

Odsyłacze !!!

Zrobiłem stronkę o zdjęciach zrobionych przeze mnie. Zrobiłem działy z tymi zdjęciami, noi oczywiście odsyłacze z małych obrazków do orginalnego formatu zdjęcia. I po zapisaniu tej strony i po jej uruchomieniu wszystko ładnie się wyświetla, odsyłacze działają, ale gdu zamieszcze stronę na necie to odsyłacze nie działają, nawet nie ma tych małych zdjęć, są X. I jak sprawdzam w pajączku weryfikację odsyłaczy to mam komunikat: "Niezgodna wielkość liter", ale sprawdzałem i wszystko się zgadza. Czego ...
Więcej : Odsyłacze !!! | Wyświetlone : 9541 | Odpowiedzi : 8


Gdzie znaleźć ?

Proszę Was o pomoc. Chodzi mi o program graficzny freeware, który będzie dorównywał programowi Corel Draw. Gdzie coś takiego można znaleźć?
Więcej : Gdzie znaleźć ? | Wyświetlone : 10268 | Odpowiedzi : 9


JAK WSTAWIĆ GRAFE NA STRONE?

Siema!
Mam mały problemik....Niewiem jak wstawić grafike na serwer:
- kopiuje ją z dysku na serwer, ale jej nadal nie ma...
Ktoś tłumaczył mi, że musze coś tam z jakimś <IMC....coś tam, że mam to pozmieniać, ale w tym jest klops!
Niewiem gdzie, jak to pozmieniać...raz szłyszałem, że w notatniku(ALE JAK?)
Proszę o pomoc bo niedługo moja strona będzie w sieci oto ona: http://www.mcd.za.pl ( narazie jest napis strona ...
Więcej : JAK WSTAWIĆ GRAFE NA STRONE? | Wyświetlone : 10403 | Odpowiedzi : 9


jak podzielić zdjęcie np tła na części?

Witam
Mam taki problem. Zrobiłem sobie w Photoshopie obrazek, który ma być tłem do strony, która będzie w formie tabeli. Chciałbym teraz podzielić ten obrazek na części i zapisać je jako oddzielne obrazki i nie mam pojęcia jak to zrobić.
Pomóżcie jak to się robi bo tyle co szukałem i czytałem różne tematy to chyba nigdy nie czytałem :D
Więcej : jak podzielić zdjęcie np tła na części? | Wyświetlone : 8728 | Odpowiedzi : 2


płynna podmian obrazkow

Więcej : płynna podmian obrazkow | Wyświetlone : 4229 | Odpowiedzi : 0


Warstwy w pajączku

Witajcie! Mam prośbę - chciałbym zrobić coś w rodzju warstw w pajączku czyli:
1. czarne tło
2. zdjęcie - wyśrodkowane względem strony
chyba że traktować zdjęcie jako tło ale niestety nie wiem jak zrobić aby to zdjęcie nie było powielane;)
3. element animacji - na przykład gif z nazwą
Może ktoś poradzi za co z góry dziękuję
Czy to w ogóle możliwe pod pajączkiem?
Pozdrawiam
kliper
Więcej : Warstwy w pajączku | Wyświetlone : 5782 | Odpowiedzi : 2


półprzezroczystość

Więcej : półprzezroczystość | Wyświetlone : 17939 | Odpowiedzi : 12


Problem z podmiana

Ave

Mam maly problem ze strona jest to taki maly szablon pociety w programie graficznym i sklejony w formie tabeli. Chcialbym aby po najechaniu na fragment ow grafiki zmienial sie na inny i to nie jest problem bo wiem jak to zrobic korzystajac z JavaScript ale kiedy tak robie to pod obrazkiem jest jakas dziwna przerwa i cala konstrukcja tabeli sie sypie. Zapraszam na www.40i4.kw.pl tam mozna przejzec zrodlo ...
Więcej : Problem z podmiana | Wyświetlone : 5642 | Odpowiedzi : 2


baner dla strony o VW Golfie

Witam
Chcial bym wykorzystac zdiecie http://www.4ndrzej1.webpark.pl/01.jpg tego Golfika do wykorzystania na baner. Nie mam pomyslu jak go obrobic w Photoshopie. Prosze o jakies pomysly/gotowce. Banerek chce wykorzystac do robionej stronce o VW Golfie.
Więcej : baner dla strony o VW Golfie | Wyświetlone : 4810 | Odpowiedzi : 1


preloader - jak zrobić?

Więcej : preloader - jak zrobić? | Wyświetlone : 5499 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron