Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 19 marca 2024, o 09:05

Nowości Nowości na Grafika i obróbka zdjęć

Mapa strony Grafika i obróbka zdjęć » Dział : Grafika i obróbka zdjęć

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom tworzenia grafiki na potrzeby WWW, obróbki zdjęć, korzystania z programów graficznych, etc.

Znak wodny

Witam!
Czy może mi ktoś polecić jakiś darmowy program do robienia znaków wodnych? Dozgonnie wdzięczny bede za link do strony, z której mozna takie cudo ścięgnąć.
Więcej : Znak wodny | Wyświetlone : 6341 | Odpowiedzi : 2


Łączenie kilku GIFów w film

Więcej : Łączenie kilku GIFów w film | Wyświetlone : 5611 | Odpowiedzi : 1


grafika na allegro

Więcej : grafika na allegro | Wyświetlone : 7548 | Odpowiedzi : 5


Białe tło

LUDZIE ZNAWCY POMOCY:

Robie tak:
Zrobiłem sobie prostokąt, który oczywiście zmodyfikowałem za pomoca krzywych. Chcę zapisać do formaty GIF lub JPG. I za każdym razem pojawia mi się tło w kolorze białym. Przeczytałem wszystko i tak:
zmieniełem w układ-ustawienia strony-tło (wyłączyłem go).
Ludzie pomożcie proszę bo mam z tym problem o długiego czasu. Wiem że jest to pewnie banalne, ale powiedzcie po kolei co trzeba zrobic żeby nie było tego tła !!!
Wiem że ci ...
Więcej : Białe tło | Wyświetlone : 6030 | Odpowiedzi : 2


mapowanie tła

Więcej : mapowanie tła | Wyświetlone : 4464 | Odpowiedzi : 0


IrfanView

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć (mniej więcej) jak robić gify w programie IrfanView(mam polską wersję). Proszę o odp.
Więcej : IrfanView | Wyświetlone : 5040 | Odpowiedzi : 1


Grafika na www PROBLEMY!!!

Więcej : Grafika na www PROBLEMY!!! | Wyświetlone : 10461 | Odpowiedzi : 10


No i jeszcze o gif-ach!!!

Mam część tabelki (element większej): h=40,w=60 i mam gif-ka h=40 w=60 no i oczywiście problem, gif-ek nie chce wbryknąć do tego otworku - rozpycha go o jakieś 40px (mam linijke ekranową). W czym tkwi problem. Czy koś miał coś podobnego albo ma rozwiązanie - czekam przy komputerku-początkujący :?
Więcej : No i jeszcze o gif-ach!!! | Wyświetlone : 7292 | Odpowiedzi : 5


Pajączkowe buttony

Witam,

zapewne znacie malenkie (80x15) buttony, coraz czesciej pojawiajace sie w Sieci. Wiekszosc z nich mozna znalezc na http://www.gtmcknight.com/buttons/; na swoje potrzeby przygotowalem takowe, zwiazane z Pajaczkiem:

http://myszor.kolej.wroclaw.pl/pajaczek/

Ikonka zostala zaczerpnieta z tej witryny - mysle, ze Autor sie nie obrazi :)
Mozna ja sobie oczywiscie podmienic na ta z wersji Standard.

Pozdrawiam,
Myszor
Więcej : Pajączkowe buttony | Wyświetlone : 6275 | Odpowiedzi : 3


zmiany kolorów w IE

Więcej : zmiany kolorów w IE | Wyświetlone : 6061 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron