Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 19 marca 2024, o 05:04

Nowości Nowości na Grafika i obróbka zdjęć

Mapa strony Grafika i obróbka zdjęć » Dział : Grafika i obróbka zdjęć

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom tworzenia grafiki na potrzeby WWW, obróbki zdjęć, korzystania z programów graficznych, etc.

co by tu zrobic?

Witam, mam problem, zrobilem katalog lecz mam problem z oprawa graficzna moglibyscie mi pomoc oto adres do katalogu: http://terraria.waw.pl/katalog_firm/ z gory dzieki.
Więcej : co by tu zrobic? | Wyświetlone : 12359 | Odpowiedzi : 4


Jak w GiMPShop

Mam pytanie czy ktoś uzywa programu którego nazwę podałem w tytule i jak w nim zapisać tworzoną grafikę by był kolor, a nie czarno-biała grafika :?: :D
Też kieruję to pytanie do programistów Cream Software czy coś wiedzą na ten temat
Więcej : Jak w GiMPShop | Wyświetlone : 7301 | Odpowiedzi : 0


Jak stworzyć szate graficzna na forum ??

Zaczynam się bawić z grafiką i chce zrobić szatę graficzną na swoje forum..
(buttony, oznaczenia postów i całość).
Jeżeli znajdzie sie jakiś dobrodusznik to prosze o wskazówki :twisted:
co i jak należy i w jakich formatach tworzyć :D

Z góry THX :D

pozdr!


Jeżeli w złym miejscu umiesciłem ...
Więcej : Jak stworzyć szate graficzna na forum ?? | Wyświetlone : 7514 | Odpowiedzi : 0


Głębia koloru

Witam!

Mam pytanie: Jak rozboznać czy kolor jest "obsługiwany" w systemie 8-bitowym, 16-bitowym, 32-bitowym?

Np kolor #FF0000 jest 'widoczny' już w 8-bitach (tzn nie zmienia się jego odcień w 16-bitach i 32 bitach), ale np czy kolor #968445 będzie wyglądał tak samo na komputerze 8-bitowym, 16-bitowym i 32-bitowym...?? Chyba nie...

Jak wybieram sobie kolor np tła strony to skąd mam wiedzieć czy mieści on się np w 8-bitach, czy dopiero w 16-bitach itd...??

Pozdrawiam
Więcej : Głębia koloru | Wyświetlone : 9458 | Odpowiedzi : 2


Szukam grafika który wykona szablon po php-fusion

Sukam grafika który wzamian za reklame wykona szablon pod php fusion nr gg 3959951
Więcej : Szukam grafika który wykona szablon po php-fusion | Wyświetlone : 9150 | Odpowiedzi : 1


Drobna czcionka wstawka blogowa

Więcej : Drobna czcionka wstawka blogowa | Wyświetlone : 9378 | Odpowiedzi : 2


Buttony, input??? Jak uzyskac przezroczystosc.

Pytanie jak w temacie, jak to wyglada z inputem, buttonem itd? Mam formularzyk, co tam wstawic, aby mozna formularz "dzialal prawidlowo". Probwalem input typu image, ok, tylko dlaczego, olewa przezroczystosc obrazka i widac caly obrazek z tlem wlacznie? Nie da sie tego zmienic? A jalk wstawic grafike jako tlo buttona?
Więcej : Buttony, input??? Jak uzyskac przezroczystosc. | Wyświetlone : 7430 | Odpowiedzi : 0


ICOny

Więcej : ICOny | Wyświetlone : 9080 | Odpowiedzi : 2


Galeria- slide show- jak to zrobic?

Więcej : Galeria- slide show- jak to zrobic? | Wyświetlone : 15241 | Odpowiedzi : 2


przezoczyste tło w photoshop

Więcej : przezoczyste tło w photoshop | Wyświetlone : 13367 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron