Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 23:26

Nowości Nowości na Grafika i obróbka zdjęć

Mapa strony Grafika i obróbka zdjęć » Dział : Grafika i obróbka zdjęć

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom tworzenia grafiki na potrzeby WWW, obróbki zdjęć, korzystania z programów graficznych, etc.


Tekst na grafice.

Więcej : Tekst na grafice. | Wyświetlone : 9501 | Odpowiedzi : 5


tekst wokół grafiki

mam jeszcze jedno pytanko.jak wstawiam jakies zdjecie i chce zeby w kolo niego byl tekst to jak to zrobic?sa gdzies takie opcje?z gory bardzo dziekuje.
Więcej : tekst wokół grafiki | Wyświetlone : 4885 | Odpowiedzi : 1


Tło strony i przyciski menu.

Więcej : Tło strony i przyciski menu. | Wyświetlone : 21319 | Odpowiedzi : 15


Problem z tłami w Operze.

Witam. Mam problem z tłami tabeli w Operze. Nie wyświetla ich. A IE 6 normalnie wyświetla. Czy ktoś wie, o co tu chodzi? (Mam operę 8 i szukałem w ustawieniach).
Więcej : Problem z tłami w Operze. | Wyświetlone : 9146 | Odpowiedzi : 7


Jaki program??

Mam pytanie jaki polecacie dobry program do tworzenia grafik (głównie chodzi o strony)?? Cena nie gra roli.
Więcej : Jaki program?? | Wyświetlone : 13607 | Odpowiedzi : 10


pomocyy

Więcej : pomocyy | Wyświetlone : 5518 | Odpowiedzi : 2


Baner w IE.

Więcej : Baner w IE. | Wyświetlone : 8347 | Odpowiedzi : 6


Kompresja

Więcej : Kompresja | Wyświetlone : 5712 | Odpowiedzi : 2


obramowania grafik

Witam serdecznie,

Mam stronę poświęconą obrazom olejnym na płótnie. W niedługim czasie planuję rozbudować ją również o ramy do tych obrazów. W związku z tym mam pytanie jak zrobic nastepujacą rzecz.
Chodzi o to, że po wybraniu odpowiedniego wzoru ramy pojawia się ona dookoła danego obrazu. Na stronie poświęconej tym tematom widziałem następującą rzecz: wzory ramek przesuwają się po ekranie na zasadzie slajdów. Obok jest wybrany przez nas obraz olejny (zdjęcie). Po skierowaniu kursora myszy ...
Więcej : obramowania grafik | Wyświetlone : 7086 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron