Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 15:34

Nowości Nowości na Offtopic czyli tematy niezwiązane

Mapa strony Offtopic czyli tematy niezwiązane » Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Co czytasz?

Z wielu miesięczników o grach i sprzęcie komputerowym, czytam CDA, CLICKA!, ACTION PLUSA i KOMPUTER ŚWIAT: TWÓJ NIEZBĘDNIK i EKSPERT. A zaczęło się to w roku 1998. Pierwszy miesięcznik, kupiony z błachego powodu: DLA PEŁNYCH WERSJI, a tym wiekopomnym miesięcznikiem był nieobecny już na rynku GAMBLER nieśmiertelny, wspaniały. Miesięcznik ten wywołał we mnie miłośc do gier i internetu i być może dzięki niemu piszę dzisiaj ten tekst.

Chciałbym żebyście i wy podzielili się swoimi "MIESIĘCZNIKOWYMI" ...
Więcej : Co czytasz? | Wyświetlone : 5995 | Odpowiedzi : 2


Netscape 7 już jest...

Przegladałem sobie strony internetowe i wpadłem na strone www.netscape.com i zauwazyłem tam ciekawą rzecz, był tam Netscape 7 wprost do ściagniecia. Nie miałem czasu tego wczesniej ściagnąć ale w koncu znalazłem chwile.

Zapewne wersja jest już od dłuższego czasu, bo widziałem nieskończone wersje, a teraz juz gotowa.

Wcale nie przepadałem za ta przegladarka bo źle wyświetlała wiele stron a teraz jest super, wszystkie strony idealnie. Poza tym przegladarka ma ...
Więcej : Netscape 7 już jest... | Wyświetlone : 38235 | Odpowiedzi : 44


Od czego się zaczęło?

Ostatnio jakos nic się na forum nie dzieje, wszyscy czekają na nowego Pająka a ja przeprowadzam tutaj ankietę aby nie było nudno. No więc jeśli tworzysz strony internetowe to napewno od jakiegoś programu do tego celu zaczynałeś. Pytanie brzmi od jakiego. Jeśli w ankiecie powyrzej nie znalazłeś odpowiedniego pola to wpisz się w tym temacie, oczywiście z własnej niewymuszonej woli. :wink:

No ja osobiście zaczęłem od Windows'owego ...
Więcej : Od czego się zaczęło? | Wyświetlone : 12223 | Odpowiedzi : 13


Ciekawe funkcje serwisu...

Więcej : Ciekawe funkcje serwisu... | Wyświetlone : 5494 | Odpowiedzi : 0


Propozycja....Kto za kto przeciw...

Więcej : Propozycja....Kto za kto przeciw... | Wyświetlone : 10531 | Odpowiedzi : 10


no dobra, czym jeździcie? :D

Więcej : no dobra, czym jeździcie? :D | Wyświetlone : 26402 | Odpowiedzi : 36


jest sobie chat ...online - oczywista

...
A no jest . :!:
Jeno czy ktosik z niego korzystał ? :?:
A może by tak jakoweś zbiórki ustanowić - " fiveockloci " czy cosik w tym stylu . :idea:
Wydaje mnie się , że gorących dyskusji nie zabraknie tuż po premierze i długo jeszcze po niej . ...
Więcej : jest sobie chat ...online - oczywista | Wyświetlone : 8744 | Odpowiedzi : 6


Grafika komputerowa...

Głównym mym zainteresowaniem jest grafika komputerowa. Lubię tworzyć, przerabiać, składać, itd. Używam Photoshopa, świetny programik i bardzo opcjonalny. Dla tych co sa zwolennikami Photoshopa polecam strony:
Photoshop.pl i Grafik.pl. Jest tam sporo Tutoriali i dodatków do programu.
Więcej : Grafika komputerowa... | Wyświetlone : 21006 | Odpowiedzi : 18


Czy jest coś szybciej ?

Więcej : Czy jest coś szybciej ? | Wyświetlone : 8845 | Odpowiedzi : 6


prośba o odsyłacz

Tak jak na poprzednim forum, tak i teraz pozwolę sobie zasugerować, że wygodnym rozwiązaniem byłoby umieszczenie w górnej części strony z postami odnośnika na jej koniec.
Więcej : prośba o odsyłacz | Wyświetlone : 5951 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron