Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 17:21

Nowości Nowości na Offtopic czyli tematy niezwiązane

Mapa strony Offtopic czyli tematy niezwiązane » Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

strony internetowe

Witam.Mam problem.Otóż mam stronę internetową ,która na innych komputerach żle się wyświetla.Rozmazane tło,czcionka nie wyrażna.Proszę o pomoc.
Więcej : strony internetowe | Wyświetlone : 4072 | Odpowiedzi : 0


Tworzenie stron internetowych

Witam wszystkich!Mam mały problem.Stworzyłam stronę i na moim komputerze wyświetlana jest prawidłowo,natomiast w innym komputerze litery są rozmazane,a grafika nie działa prawidłowo.Proszę o pomoc!

Więcej : Tworzenie stron internetowych | Wyświetlone : 3868 | Odpowiedzi : 0


Zarabiaj na swojej stronie internetowej

Jeśli masz swoją stronę internetową i chcesz ...
Więcej : Zarabiaj na swojej stronie internetowej | Wyświetlone : 3762 | Odpowiedzi : 0


Przeglądarka się zawiesza - otwieranie strony

Nie chce spamować, więc piszę w tym dziale....

Kilka osób zwróciło mi uwagę, że zawiesza się przeglądarka (IE) gdy wchodzi się na stronę.

http://www.arka-misja.pl/arka-tv/

Problem dotyczy tylko przeglądarki IE (u mnie w 8 też jest ten problem) i chyba tylko tego jednego adresu.

Na stronę główną wchodzę i nic się nie wiesza.
=============

Co może być przyczyną i jak pozbyć się tego problemu?
PS. Linki po sprawdzeniu można usunąć.
Więcej : Przeglądarka się zawiesza - otwieranie strony | Wyświetlone : 4111 | Odpowiedzi : 1


porady.it - szukam programisty do współpracy

Witajcie!

Tworzę stronę http://porady.it i potrzebuję programisty z okolic Warszawy do współpracy. Mam pomysł i wiedzę do tworzenia tego typu serwisu, jednak moje umiejętności programistyczne kończą się na tym co widać na stronie...

Poszukuję programisty, który razem ze mną będzie tworzył ten serwis od początku oraz go rozbudowywał ze mną. Zajmuję się serwisem komputerowym od ponad 10 lat. Zdobyte doświadczenie chcę przenieść częściowo do Internetu.

Osoby chętne proszę o przysłanie zgłoszenia z informacją, na ile ...
Więcej : porady.it - szukam programisty do współpracy | Wyświetlone : 3666 | Odpowiedzi : 0


www.firmosfera.pl - katalog firm z Warszawy i okolic

Wystartował nowy serwis - http://www.firmosfera.pl

Firmosfera.pl to katalog firm skierowany do warszawskich przedsiębiorców. Serwis oferuje właścicielom firm nie tylko załączenie podstawowego opisu firmy, ale również dodanie galerii zdjęć, plików audio i wideo, panoramy oraz wiele innych możliwości reklamowania się wśród użytkowników serwisu.

Użytkownicy serwisu mają możliwość oceniania i komentowania firm, otrzymania newsletterów od firm dodanych jako ulubione.

Zapraszam do obejrzenia serwisu. Proszę o ocenę i sugestie co do wyglądu i możliwości ulepszenia strony.

Z góry ...
Więcej : www.firmosfera.pl - katalog firm z Warszawy i okolic | Wyświetlone : 3372 | Odpowiedzi : 0


Reklama dla MSP

Witam.
Tym razem ja pozwolę sobie na małą prywatę i reklamę nowo powstającej strony, a raczej bloga. Na piękną grafikę nie ma co liczyć - Blog nastawiony jest na rzetelną, pożyteczną treść - czyli jest dla osób potrafiących czytać, którym zależy na merytorycznej wartości strony.

http://lucas-web-studio.blogspot.com/

Pod tym adresem znajdziecie wiele ciekawych porad z zakresu reklamy i promocji małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapraszam.
i czekam na konstruktywną krytykę.
Więcej : Reklama dla MSP | Wyświetlone : 3325 | Odpowiedzi : 0


Moja ściąga - strona edukacyjna

Poszukując niegdyś informacji dotyczącej napisania pewnej pracy edukacyjnej napotkałem na kilku witrynach napis: aby przeczytać artykuł w całości musisz wysłać sms... Wpadł mi wówczas pewien pomysł - stworzę stronę edukacyjnej na której wszystkie materiały dostępne będą dla każdego bezpłatnie. Tak nie wiele myśląc stworzyłem serwis który błyskawicznie zyskał popularność wśród uczniów. Na stronie tej znajdują się różnego typu prace/materiały edukacyjne: ściągi, wypracowania, referaty, prezentacje maturalne, bibliografie etc. Jeżeli macie jakieś propozycje w stosunku do szaty ...
Więcej : Moja ściąga - strona edukacyjna | Wyświetlone : 3637 | Odpowiedzi : 0


Moja pierwsza strona proszę o pomoc i ocenę

Zacząłem przygodę z tworzeniem stron internetowych jestem kompletnym laikiem dlatego proszę o ocenę mojego projektu - weźcie pod uwagę że strona ma dopiero 1 miesiąc Lakiery Samochodowe
Więcej : Moja pierwsza strona proszę o pomoc i ocenę | Wyświetlone : 3489 | Odpowiedzi : 0


Strona Cream Software (propozycja)

Chciałbym zaproponować pola, miejsce, w którym użytkownik na stronie głównej może w szybki sposób zalogować się na swój profil. Również link "wyloguj" w widocznym miejscu.

Jeśli jest to niemożliwe, ponieważ logowanie dotyczy forum, to może przeniesiecie "online panel" wyżej, np. pod "menu forum":D
Więcej : Strona Cream Software (propozycja) | Wyświetlone : 4375 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron