Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 23:16

Nowości Nowości na Offtopic czyli tematy niezwiązane

Mapa strony Offtopic czyli tematy niezwiązane » Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Apropos książek

Więcej : Apropos książek | Wyświetlone : 10550 | Odpowiedzi : 10


Szukam firmy zajmującej się księgowością firmową.

Założyłem swoją małą firmę w końcu, ale zupełnie nie znam się na księgowości. Chciałbym wynająć biuro rachunkowe i inny program się swoimi sprawami. Jednak nie mam rozeznania na rynku. Możecie mi coś doradzić? Najlepiej w Warszawie.
Więcej : Szukam firmy zajmującej się księgowością firmową. | Wyświetlone : 6120 | Odpowiedzi : 2


Szukam nowych stron umożliwiających szybkie ściąganie plików

Witam, serwisów umożliwiających ściąganie i konta premium jest od dużo, dużo i jeszcze więcej. Może znacie, korzystacie z jakiś nowych stron/serwisów mających ciekawą ofertę? Pozdrawiam.
Więcej : Szukam nowych stron umożliwiających szybkie ściąganie plików | Wyświetlone : 4402 | Odpowiedzi : 1


Strona informacyjna dla biura architektownicznego

Witam, stworzyłem stornę dla wrocławskiego biura architektonicznego zajmującego się projetkowaniem i aranżacją wnętrz http://www.mdhj.pl

Zerknijcie proszę i powiedzcie co sądzicie, złaszcza jeśli chodzi o usability.

Dzięki.
Więcej : Strona informacyjna dla biura architektownicznego | Wyświetlone : 5465 | Odpowiedzi : 1


Serwer pod sklep internetowy, szukam.

Chciałbym znaleźć właściwy serwer pod niewielki sklep internetowy. Im lepsze parametry za korzystniejszą cenę tym oferta bardziej atrakcyjna:) polecicie coś godnego uwagi?
Więcej : Serwer pod sklep internetowy, szukam. | Wyświetlone : 8194 | Odpowiedzi : 4


Karta sdhc

Więcej : Karta sdhc | Wyświetlone : 7501 | Odpowiedzi : 3


Hosting plików

Więcej : Hosting plików | Wyświetlone : 6022 | Odpowiedzi : 1




Frulia.pl - Dodaj artykuł, news, informację prasową

Przedstawiam Wam do oceny moją stronę WWW Frulia.pl, na której każdy zarejestrowany użytkownik może korzystać z darmowego narzędzia do tworzenia tekstów. Dzięki temu możesz na Frulia.pl publikować informacje prasowe, artykuły, newsy, video youtube, zdjęcia i wszystko to czym chcesz się pochwalić na serwisach społecznościowych. Każdy zalogowany użytkownik ma możliwość publikowania anonimowych tekstów czyli takich, które będą tylko widoczne po wskazaniu przez dodającego linku do podstrony z artykułem.

Proszę o ocenę co można dodać do serwisu ...
Więcej : Frulia.pl - Dodaj artykuł, news, informację prasową | Wyświetlone : 3929 | Odpowiedzi : 0


Odzyskiwanie kodów aktywacyjnych

Witam,

Nie znalazłem takiej opcji, ale bardzo by się przydała możliwość odzyskiwania kodów aktywacyjnych on-line.

Zaliczyłem wczoraj crash kompa i postawiłem właśnie nowy. Odzyskałem sobie kody aktywacyjne do programów kupionych w sieci poprzez konta usera, wchodzę na stronę creamsofta i zonk. Po odzyskaniu ID klienta i hasła okazuje się, że w panelu mam tylko informacje o tym, że kupiłem licencję. To akurat wiem, że kupiłem licencję pająka. Normalnie to bym zadzwonił do sklepu, albo wysłał ...
Więcej : Odzyskiwanie kodów aktywacyjnych | Wyświetlone : 5549 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron