Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 00:23

Nowości Nowości na Offtopic czyli tematy niezwiązane

Mapa strony Offtopic czyli tematy niezwiązane » Dział : Offtopic czyli tematy niezwiązane

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

NG Solutions

Hej,

czy ktoś z Was zna firmę NG Solutions ??? Sądząc po informacjach zawartych na ich stronie http://www.ngsolutions.pl/ jest to firma, której szukam. Ale może ktoś z Was ma swoją opinię, która mogłaby mi się przydać ? Szukam firmy, która świadczyłaby w moim niedużym przedsiębiorstwie usługi informatyczne, tj. zakup sprzętu, serwisowanie, zabezpieczenie danych itp.

Dzięki za pomoc.

K.
Więcej : NG Solutions | Wyświetlone : 3743 | Odpowiedzi : 0


Nowy sklep interentowy

Więcej : Nowy sklep interentowy | Wyświetlone : 3702 | Odpowiedzi : 0


Mamy dla ciebie pracę....

Strona polsko-niemieckiej agencji pracy. Zatrudniająca osoby chętne do pracy w opiece na terenie Niemiec.
Proszę o kreatywną krytykę....
Ps. Wejście na wersję niemiecką przez odsyłacz zewnętrzny - nie wiem jak jest lepiej?

Styl strony mocno narzucony (logo, menu, treść itp), ale jeszcze nie jest dokończona.

Podaję link:
http://www.prestige24h.com
Więcej : Mamy dla ciebie pracę.... | Wyświetlone : 3852 | Odpowiedzi : 0


Forum wielotematyczne

przedstawiam Wam forum wielotematyczne na którym znajdziemy filmy do pobrania, filmy online, programy itd. Adres strony to



Panie "Zresocjalizowany pogromco kocziczków", masz Pan poważne kłopoty
Więcej : Forum wielotematyczne | Wyświetlone : 3806 | Odpowiedzi : 0


mam problem

Więcej : mam problem | Wyświetlone : 5231 | Odpowiedzi : 2


Problem z komputerem

Więcej : Problem z komputerem | Wyświetlone : 6805 | Odpowiedzi : 1


dwa serwery = jedna strona

Czy spotkał się ktoś z przypadkiem, żeby jedna strona była umieszczona na dwóch różnych serwerach ale pod różnymi nazwami,np: www.example-ex.pl i www.ex-example.pl

Jak widzi takie strony google i co się pojawia w wynikach wyszukiwania?
Więcej : dwa serwery = jedna strona | Wyświetlone : 4015 | Odpowiedzi : 0


www.moose-design.pl

Witam,

przygotowałem stronę dla młodej wrocławskiej projektantki wnętrz.
http://www.moose-design.pl, zajmującej się również projektowaniem torebek http://www.torebki.moose-design.pl

Zachęcam do konstruktywnej krytyki.
Z góry dzięki za wszytkie uwagi.

wojtek
Więcej : www.moose-design.pl | Wyświetlone : 4314 | Odpowiedzi : 1


Potrzebny serwer

Witam,

Szukam serwera z opcją strumieniowego przesyłania wideo w formacie .flv lub .mp4 (H.264).

Przeszukałem tony stron i z tego co widzę nikt (chyba?) w Polsce nie oferuje takiej usługi.

Może jest możliwość zakupu takiego serwera na własność, ale gdzie i do jakiego łącza trzeba go podłączyć.

W tej chwili potrzeba mi minimum 15 - 20 GB transferu miesięcznie dla użytkowników.

Zagraniczne serwery są za drogie (kilkaset zł - m-c). Czy jest możliwość kupienia w ...
Więcej : Potrzebny serwer | Wyświetlone : 4047 | Odpowiedzi : 0


[StartUp] SimpleCV.pl - Ogłoszenia o prace, kreator CV

adres - www.simplecv.pl

opis - Strona z generatorem CV oraz z ogłoszeniami o prace.

funkcje:

1. Tworzenie CV wraz ze zdjęciem, możliwość użycia CV poza serwisem(zapis do formatu PDF)
2. Dodawanie ogłoszeń o prace (będzie za pomocą edytora WYSIWYG, nie ma jeszcze tej funkcji)
3. Katalog firm, podział na branże, krótki opis+link bezpośredni do strony firmowej (będzie mapka googli na pewno)


proszę o krytykę, sugestie co trzeba zmienić oraz ...
Więcej : [StartUp] SimpleCV.pl - Ogłoszenia o prace, kreator CV | Wyświetlone : 5225 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron