Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 20:17

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.


Problem z tworzeniem strony:(

Więcej : Problem z tworzeniem strony:( | Wyświetlone : 8649 | Odpowiedzi : 4


Małe litery w znacznikach

Witam!

Mam pewien problem... w czasie pracy w pajączku2000 używam "autouzupełnianie znaczników" (bardzo wygodna opcja :P ) i gdy napiszę jakiś tag otwierający to program zamyka go ale już dużymi literami (przykład: <div>...</DIV>).
Wiem, że jak chcę małe literki w znacznikach to wystarczy w menu Edycja --> Zmień rozmiar znaczników --> Małe litery.
Jednak jest to trochę niewygodne np. wtedy gdy w czasie tworzenia strony chce ją ...
Więcej : Małe litery w znacznikach | Wyświetlone : 10667 | Odpowiedzi : 6


Anty wirus - Śmieciarek

Witam!!

Jestem już po lekturze pomocy i jednego z wątków z forum i niestety...
Ni jak nie mogę pogodzić ze sobą programu antywirusowego ze Śmieciarkiem.
Szczegóły moich walk zamieściłem na: http://pp.elektroda.net/as.
Jeśli ktoś w chwili wolnej mógłby rzucić na to okiem i coś zasugerować byłbym bardzo wdzięczny!!

Z góry dziękuje z apomoc!!

Pozdrawiam
/PP
Więcej : Anty wirus - Śmieciarek | Wyświetlone : 10852 | Odpowiedzi : 4


Przeinstalowanie systemu a Śmieciarek

Witam!!

Ponieważ czeka mnie przeinstalowanie systemu, mam w związku z tym pytanie odnośnie Śmieciarka:

Co muszę przegrać na dyskietkę a potem wgrać spowrotem, aby Śmieciarek w nowo zainstalowanym systemie nie musiał "uczyć się" od nowa??
Czy to ma być cały katalog "Settings", czy wystarczą jakieś wybrane jego fragmenty??


Pozdrawiam
/PP
Więcej : Przeinstalowanie systemu a Śmieciarek | Wyświetlone : 7991 | Odpowiedzi : 2




Uwolnić Pajączka ;)

Witam!
Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Pajączka2000 wersja z "KŚ Eksperta". Przyznam szczerze, że o tym edytorze stron WWW słyszałem już od bardzo dawna (wcześniej miałem pajączka z "Niezbędnika" :D ) .

I od jakiegoś czasu zastanawiałem się "co by było gdyby..." tak np. opublikować kod źródłowy pajączka2000 na zasadach Open Source.
Oczywiście wchodziłoby tu w grę rozwiązanie stosowane np. przez RedHat'a i jego Fedorę i ...
Więcej : Uwolnić Pajączka ;) | Wyświetlone : 9601 | Odpowiedzi : 4


zu¿ycie pamiêci - jak u was to wygl±da?

Pytanie jak w temacie - u mnie ¦M alokuje trochê ponad 10 MB - to do¶æ sporo bo np. SpamPal wykorzystuje tylko 1,2 MB .... Chodzi oczywi¶cie o alokacjê przy bezczynno¶ci programu.
[Win2k Pro, pl - SP4, Athlon XP 1700, 750 RAM)
Więcej : zu¿ycie pamiêci - jak u was to wygl±da? | Wyświetlone : 8086 | Odpowiedzi : 3




AV w ¦M

Więcej : AV w ¦M | Wyświetlone : 6106 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron