Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 11:57

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Problemy z podglądem

Więcej : Problemy z podglądem | Wyświetlone : 6987 | Odpowiedzi : 4


Nieprawidłowa synchronizacja czasu.

Po ustawieniu prawidłowego czasu w systemie win 98 i ustawienia czasu w "supełku" na synchonizacje, w czasie sprawdzania synchronizacji, czas jest ustawiany nieprawidłowo z różnicą 2 godzin - np. jest prawidłowo godzina 16-ta , a supełek ustawia na godzinę 14-ta, minuty i sekundy są podane prawidłowo. Nie pomaga ustawienie na inny serwer w zakładce "ustawienia programu" i "synchronizacja czasu". Bardzo proszę o pomoc w tym temacie.
Więcej : Nieprawidłowa synchronizacja czasu. | Wyświetlone : 11707 | Odpowiedzi : 5


Czyli jednak...

Laides and gentelman, będę mówił po polsku ponieważ to mój narodowy język, a mówię w nim co myślę, a to co teraz powiem, to jest to co myślę (copyright A. Wajda):

Szanowny panie Rafale, szanowni grupowicze :shock: !!!
Jako, że została opublikowana nowa wersja serwisu firmy CreamSoftware, Pająk 4.8.1 został dodany gratis do ostatniego KomputerŚWIAT'a Niezbędnika, zostały obniżone ceny starszych produktów Rafała oraz rozpoczął się październik, wszystkie ...
Więcej : Czyli jednak... | Wyświetlone : 5500 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron