Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 14:27

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Spam obcojęzyczny

Witam

Interesuje mnie czy Śmieciarek posiada opcję odfiltrowywania poczty lub spamu w obcym języku.

Pozdrawiam
Więcej : Spam obcojęzyczny | Wyświetlone : 7092 | Odpowiedzi : 2


Podzial obrazka ( zdjecia )

He!

Moze ktos mi powie , w jaki sposob mozna podzielic duzy obrazek na mniejsze czesci by uzyc to w edytorze , dla skrocenia otwierania sie strony . Takiej opcji w Pajaczku nie ma .Wiem tylko , że w jakims programie graficznym . :D
Więcej : Podzial obrazka ( zdjecia ) | Wyświetlone : 9476 | Odpowiedzi : 3


Powtórka

Już się kiedyś o to pytałem... Ale teraz są nowe strony i czlonkowi :D Więc niewiecie ghdzie moge znaleść ( na jakiej stronie ) pająka 2000 pro wersje demo....czy tam prubna????

pozdrawaim :twisted:
Więcej : Powtórka | Wyświetlone : 6244 | Odpowiedzi : 1


Karteczki (notatki)

Więcej : Karteczki (notatki) | Wyświetlone : 6396 | Odpowiedzi : 1


Do czego służył skryba?

Więcej : Do czego służył skryba? | Wyświetlone : 6667 | Odpowiedzi : 1


Gadajacy zegar

Więcej : Gadajacy zegar | Wyświetlone : 6220 | Odpowiedzi : 0


Mp3

Więcej : Mp3 | Wyświetlone : 7469 | Odpowiedzi : 2


Supelek a rzadkie wlaczanie komputera

jak w temacie, pracuję w firmie jako pracownik biurowy
zakupilismy Supelka, ale jest jeden zasadniczy problem
Program nie przypomina o niektorych zadaniach
Chodzi o to, ze jesli w danym dniu, w ktorym mialoby wystapic przypomnienie nie wlaczam komputera i wlaczam go dopiero po dwoch, trzech dniach te przypomnienia mi nie wyskakuja :( po prostu czas ich minal i sa "martwe" :( ...
Więcej : Supelek a rzadkie wlaczanie komputera | Wyświetlone : 9722 | Odpowiedzi : 5


błędy w śmieciarku pod win 2000

Więcej : błędy w śmieciarku pod win 2000 | Wyświetlone : 9557 | Odpowiedzi : 4


Problemy z instalacją

Więcej : Problemy z instalacją | Wyświetlone : 6310 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron