Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 19:04

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.


Niższa jakość zdjęć w Galerniku?

Witam.

Czy mi się wydaje, czy mam rację, że zdjęcia przetwarzane przez Galrenik'a spadają na jakości i wyrazistości ? Dlaczego tak się dzieje? Zauważyłam dość znaczną różnicę między zdjęciami w Galerniku a oryginalnymi zdjęciami na dysku. Prosze o dopowiedż czy idzie to jakośc inaczej ustawić, by nic się nie zmieniało przy przetwarzaniu zdjęć przez ten program.

Z pozdrowieniami.
Więcej : Niższa jakość zdjęć w Galerniku? | Wyświetlone : 4703 | Odpowiedzi : 1


Nowe ceny upgrade dla użytkowników starszych wersji

WYGASŁA OFERTA

Jeśli posiadasz wersję Pajączek 2000 lub stareńkiego Pajączka 2.x albo pełną wersję z Komputer Świat, która nie uprawnia do darmowej aktualizacji, możesz teraz zakupić aktualizację do najnowszej wersji z 50% rabatem na stronie naszego sklepu online w dziale upgrade.

Nowe ceny i zasady upgrade są obecnie bardzo atrakcyjne i proste.
Po prostu decydujesz, czy chcesz aktualizować do wersji Standard czy Professional oraz czy chcesz otrzymać wersję pudełkową, czy tylko licencję. Ceny w każdym ...
Więcej : Nowe ceny upgrade dla użytkowników starszych wersji | Wyświetlone : 4946 | Odpowiedzi : 0


nowa wersja niestabilna

Po raz pierwszy pracowałem z nową wersja i przez godzinę miałem 12 komunikatów o błędach, a w końcu galeria Old Style 1 wygenerowała sie bez CSS. Folder media był pusty! Niestety musze chyba zdeinstalowac tą wersje i powrócic do starej, aby spokojnie tworzyc swoje galerie. Nie rozumiem po co taki upgrade?? Jak czytam na forum nie tylko ja mam problemy z tą wersją.
WinXP aktualizowany na bieżąco.
Więcej : nowa wersja niestabilna | Wyświetlone : 4694 | Odpowiedzi : 1


Nowa, lepsza oferta upgrade na Pajączek 5 NxG

Niższe ceny na UPGRADE! Dodatkowo oferta aktualizacji (upgrade) ze starszych wersji Pajączka do najnowszej została znacznie uproszczona. Nie ma już rozgraniczenia na wersję, z której dokonywane jest upgrade. Można dokonac upgrade z dowolnej starszej wersji do najnowszej i w każdym wypadku za 50% ceny bieżącej. Zapraszam do naszego sklepu
Więcej : Nowa, lepsza oferta upgrade na Pajączek 5 NxG | Wyświetlone : 5281 | Odpowiedzi : 0


jak opublikować galerię zdjęć Galernika w Republice?

WITAM wszystkich forumowiczów! Zakupiłem program "Galerrnik" dołączony do numeru specjalnego pisma Komputer Świat w nadzieji że łatwo i przyjemnie założę galerię internetową. Korzystając z opcjii "Publikuj w internecie" przesłalem z powodzeniem zdjęcia na serwer Onetu i Republiki gdzie założyłem sobie konto. Ale teraz nie wiem co mam dalej zrobic aby zadziałała stronka o moim adresie diabel2008.republika.pl. Chcialbym aby wyglądała jak jedna z galerii programu Galernik. Jesli ktoś bylby w stanie mi pomóc, bardzo proszę. Czy ...
Więcej : jak opublikować galerię zdjęć Galernika w Republice? | Wyświetlone : 5407 | Odpowiedzi : 2


Sklep dla mieszkających zagranicą

https://www.creamsoft.com/sklep/sklep-d ... olska.html

Uruchomiliśmy właśnie sklep dla osób z zagranicy, które chcą szybko i wygodnie zakupić oprogramowanie naszego autorstwa, pomijając formalności związane z zakupem w Polsce i eksportem. W porozumieniu z firmą Avangate, przyjmująca dla nas płatności, prowadzimy anglojęzyczny sklep online, którego strona wspomnianego sklepu jest częścią. Jest to część przeznaczona wyłącznie dla Polaków mieszkających za granicami kraju.

Aby otrzymać wybrany program, należy wejść na stronę sklepu dla osób ...
Więcej : Sklep dla mieszkających zagranicą | Wyświetlone : 4858 | Odpowiedzi : 0


Usunięcie loga i odnośnika do Galernika

Jak usunąć ze schematu logo i odnośnik do strony Galernika które pojawiaja się na dole galerii.

Robie galerię na zlecenie i klient nie życzy sobie tego znaczka, a ręczne usuwanie jest trochę mozolne
Więcej : Usunięcie loga i odnośnika do Galernika | Wyświetlone : 4801 | Odpowiedzi : 1


poprzednia wersja programu

Witam,
mam problem z dzialaniem najnowszej wersji programu. Niektore funkcje po prostu nie daja sie uruchomic (np. "tytul i opis galerii" czy "generowanie i podglad"). Przypuszczam, ze ma to zwiazek z moim systemem operacyjnym (WinXP w angielskiej wersji na tablet, z polska lokalizacja).
Poniewaz nie mam pomyslu jak rozwiazac ten problem, a poprzednia wersja programu dzialala bez zarzutu to chcialabym do niej wrocic.
Niestety nowa instalka nadpisala sie na poprzednia, a nie moge nigdzie na ...
Więcej : poprzednia wersja programu | Wyświetlone : 7194 | Odpowiedzi : 4


Jak jest z prawami Galernika?

Więcej : Jak jest z prawami Galernika? | Wyświetlone : 4394 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron