Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 16:49

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Gdzie mój post

Witam napisałem wczoraj do Państwa na forum post w sprawie pomocy dla mnie przy programie do robienia stron, dzisiaj chciałem sprawdzić czy na ten post są jakieś odpowiedzi od uczestników forum, lecz niestety nie mogłem go znaleźć i nie wiem czy czasem nie został on usunięty ptrzez moderatorów forum. jeżeli tak się stało to chciąłbym poznać tego przyczynę myślę że nie naruszyłem w żaden sposób regulaminu forum, w przeciwnym wypadku proszę o oświecenie mnie w ...
Więcej : Gdzie mój post | Wyświetlone : 6298 | Odpowiedzi : 2


Serwer DLNA Mezzmo i 3D - problem.

Witam!

Od jakiegoś czasu posiadam telewizor Sony Bravia KDL-46HX800 z funkcją 3D i akcesoriami do niego. Szukałem programu, żeby odtworzyć z komputera na TV filmy w jakości 3D i natrafiłem na Mezzmo. Ściągnąłem wersję próbną, wszystko zainstalowałem, serwer jest widoczny na telewizorze, filmy się włączają, ale nie tak jak powinny. Otóż, mam film w trybie Side By Side i gdy go włączam na TV, to nic się nie dzieje - 3D się nie włącza, a ...
Więcej : Serwer DLNA Mezzmo i 3D - problem. | Wyświetlone : 6583 | Odpowiedzi : 2


Galernik v1.5.1 & Windows7(64) ciąg dalszy...

Odświeżam stary temat, bo problem dalej ten sam...
Od ponad roku są problemy z Galernikiem w Windows7(64). Program "znika" przy próbie generowania galerii. Czy jest jakaś szansa, że będę mógł korzystać z legalne zakupionego programu?
Więcej : Galernik v1.5.1 & Windows7(64) ciąg dalszy... | Wyświetlone : 9098 | Odpowiedzi : 6


Problem z serverem DLNA Mezmmo

Witam mam problem z serwerkiem DLNA oraz oprogramowaniem Mezzmo, filmy strumieniują się co prawda bez problemu jedynie filmy w wysokiej rozdzielczości z rozszerzeniem mkv dziwne jest to ze na niektórych urządzeniach tnie tak mocno ze niemożna zobaczyć a na niektórych chodzi płynnie aż milo się ogląda, może ktoś się spotkał z czymś takim i ewentualnie podpowiedzą jak to ustawić, dodam jedynie to ze na urządzeniach Samsung TV działa bez problemu, na odtwarzaczu LG sieciowym multimedialnym ...
Więcej : Problem z serverem DLNA Mezmmo | Wyświetlone : 6876 | Odpowiedzi : 2


Jak ustawic rozmiar szerokości galerii aby zmieścić w iframe

Jak ustawic rozmiar szerokości galerii, aby zmieścić w iframe lub w komórce tabeli?
Piotr
Więcej : Jak ustawic rozmiar szerokości galerii aby zmieścić w iframe | Wyświetlone : 3895 | Odpowiedzi : 0


AJC Trial Buy Now...

Witam.
Zakupiłem Galernika w kwietniu. Otrzymałem kody, zainstalowałem i śmigał. Wczoraj formatowałem dysk i ponownie instalowałem program. Kody wprowadzone poprawnie, licencja zaakceptowana przez program, ale gdy utworzę galerię na każdym zdjęciu widniej tekst jak w temacie... O co chodzi???
Więcej : AJC Trial Buy Now... | Wyświetlone : 5815 | Odpowiedzi : 2




Rozdzielczość grafik w Mezzmo

Witam

Czy ktoś natknął się w Mezzmo na następujący problem:
Zdjęcia wyświetlane na Panasonic Viera mają dramatycznie niską rozdzielczość. Nie wiem w którym momencie zachodzi konwersja, bo przeglądając zdjęcia poprzez Mezzmo na komputerze, widzę oczywiście odpowiednie obrazy i rozdzielczość. Natomiast poprzez DLNA jakość zdjęć jest nie do przyjęcia. Przy korzystaniu z innego oprogramowania MediaSevera (np. Serviio) problem nie występuje, więc szukam go po stronie Mezzmo. Czy ktoś potrafi mi pomóc?

Pozdrawiam
Krzychu
Więcej : Rozdzielczość grafik w Mezzmo | Wyświetlone : 4241 | Odpowiedzi : 0


Stopka w galerniku

Więcej : Stopka w galerniku | Wyświetlone : 4396 | Odpowiedzi : 1




 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron