Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 17:22

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

filtr antyspamowy

Więcej : filtr antyspamowy | Wyświetlone : 11194 | Odpowiedzi : 7


Szyfrowanie haseł

Więcej : Szyfrowanie haseł | Wyświetlone : 6087 | Odpowiedzi : 1


Jak zachować ustawienia Pajączka 2000?

Dosyć często reinstaluje system. Za każdym razem mam problem bo lubię solidnie pozmieniać ustawienia Pająka 2000, a nie znalazłem sposobu by je zachować!

Czy jest możliwość zapisania (zachowania) ustawień i poźniejszego ich odtworzenia przy ponownej instalacji programu?


Pozdrawiam

--
Daniel
Więcej : Jak zachować ustawienia Pajączka 2000? | Wyświetlone : 4927 | Odpowiedzi : 1


Tabela

Więcej : Tabela | Wyświetlone : 6165 | Odpowiedzi : 3


Odnośnik

Więcej : Odnośnik | Wyświetlone : 6030 | Odpowiedzi : 3


Linia

Więcej : Linia | Wyświetlone : 15648 | Odpowiedzi : 13




Menu

Co zrobić by po kliknięciu w menu jakiegoś odnośnika jego zawartość wyświetlić w komórce po prawej stronie.Gdy po uruchomieniu tej strony w tej komórce są wyświetlane newsy?
Więcej : Menu | Wyświetlone : 9221 | Odpowiedzi : 9


Wstawianie i tworzenie obrazka hiperłączem do dalszej strony

Cześć wszystkim!!!
Jestem 14-latkiem.Zacząłem się interesować tworzeniem stron domowych.Mam ten program z niezbędnika.Zastanowiło mnie:Czy można stworzyć stronę tak aby przeglądarka otwierała stronę tylko z obrazkiem (hiperłączem) i żeby czytelnik klikając na obrazek ujrzał właczającą się dalszą część strony (z menu) w tym samym oknie przeglądarki?Bo dużo takich stron widzę i klikając na obraz otwiera mi się strona z newsami i menu, z którego coś wybiorę i otwiera się coś na ten temat.No więc czy można ...
Więcej : Wstawianie i tworzenie obrazka hiperłączem do dalszej strony | Wyświetlone : 8877 | Odpowiedzi : 8


problem z kopiowaniem

Więcej : problem z kopiowaniem | Wyświetlone : 5296 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron