Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 00:02

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.


Sortowanie zdjęć.

Witam.

Dlaczego Galernik tak dziwnie sortuje pliki (po kliknięciu na Nazwa)? Czy da się ustawić, aby sortował pliki tak jak być powinno, a nie biorąc pod uwagę kolejne znaki od lewej?

Obrazek

pozdrawiam
Więcej : Sortowanie zdjęć. | Wyświetlone : 10688 | Odpowiedzi : 5


folder media

Więcej : folder media | Wyświetlone : 6788 | Odpowiedzi : 2


Problem z tytułem galerii

Witam
Po wpisaniu tytułu galerii - pomimo że piszę tylko pierwszy wyraz z dużej litery - po opublikowaniu wszystkie wyrazy są napisane dużymi literami.
Schemat "Galery Blue"
Czy to się gdzieś ustawia?

Pozdr. janstu
Więcej : Problem z tytułem galerii | Wyświetlone : 11073 | Odpowiedzi : 9


Galernik i SimpleViewer

Byłbym BARDZO BARDZO*100 szczęśliwy gdyby w galerniku pojawił się szablon z SimpleViewer.
http://www.airtightinteractive.com/simpleviewer/
Co prawda jest możliwość robienia własnych szablonów, ale akurat nie znalazłem możliwości automatycznego kopiowania innych plików niż te wymagane.
Więcej : Galernik i SimpleViewer | Wyświetlone : 12423 | Odpowiedzi : 7




Zdjątka na hasło

Witam
Program wygląda na ciekawy i łatwy w obsłudze.
Czy posiada mozliwość tworzenia galerii na hasło - znane określonym przeze mnie użytkownikom?

Pozdro
Negatyw
Więcej : Zdjątka na hasło | Wyświetlone : 7848 | Odpowiedzi : 2


foldery plików

Więcej : foldery plików | Wyświetlone : 6712 | Odpowiedzi : 2


Czy Galernik to potrafii?

Witam

Niedawno zakupiłem Galernika i właśnie walcze z katalogiem który robię na www

Przekopuje się przez niego i nie potrafię zrobić jednej rzeczy w zmodyfikowaniu szablonu dużego obrazka :?
Otóż chciałbym żeby na tej stronie zamiast panelu nawigacyjnego pojawiał się wiersz miniaturek, powiedzmy dwie w tył, dwie w przód i obecny obrazek.
Próbowałem to zrobić na wiele sposobów, nawet wstawiając kod z tabelką miniaturek z szablonu miniatur, ...
Więcej : Czy Galernik to potrafii? | Wyświetlone : 8329 | Odpowiedzi : 4


Nowe kłopoty z galerią

Witam
W Galerniku (wersja testowa) zrobiłem małą galerię i pchnąłem na stronę. Pokazują się tylko ramki zdjęć i podpisy, a zdjęć nie ma.. :cry:
Czy to dlatego, że wersja testowa?
Może ktoś pomoże zielonemu...:mrgreen:
Moja strona to www.lasowy.republika.pl
Pozdrawiam
Jan
Więcej : Nowe kłopoty z galerią | Wyświetlone : 14041 | Odpowiedzi : 13


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron