Switch to full style

Teraz jest 28 marca 2024, o 15:11

Nowości Nowości na Inne nasze programy

Mapa strony Inne nasze programy » Dział : Inne nasze programy

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Galernik - błędy w programie

Witam.
Podczas próby stworzenia prezentacji zdjęć w programie Galernik 1.6.2 w zakładce "Wybór schematu", zgodnie z podpowiedzią pomocy na dole ekranu, chcę wywołać okno szablonu na cały ekran.
Niestety, po kliknięciu na schemat następuje rozwinięcie okna, ale na ułamek sekundy po czym z powrotem okno wraca do miniaturki.
Próbowałem na dwóch różnych konfiguracyjnie komputerach i jest ten sam błąd.
Czy ktoś z Was miał taki problem i ewentualnie jak sobie z tym poradzić? Mam wrażenie, ...
Więcej : Galernik - błędy w programie | Wyświetlone : 4403 | Odpowiedzi : 0


Gdzie się podziały Ustawienia schematu?

Witam, od kilku godzin usiłuję znaleźć w Galerniku Ustawienia schematu galerii. Po reinstalacji systemu i ponownym zainstalowaniu programu zniknął ten odsyłacz z menu, choć w pomocy jest napisane, że to serce programu! Nie wiem, czy zostało to gdzieś ukryte, czy ja oślepłam, uprzejmie proszę o jakąś wskazówkę! Z góry dziękuję!
Więcej : Gdzie się podziały Ustawienia schematu? | Wyświetlone : 6296 | Odpowiedzi : 2


Mezzmo - problem z dyskiem sieciowym

Witam
Mam taki proble. Podłaczyłem do routera (TP-Link TL-WDR4300) przez USB, dysk sieciowy. Dysk jest normalnie widoczny z całą zawartością na komputerze, na którym zainstalowany jest również serwer mezzmo. Serwer mezzmo widzi katalogi i pliki mediów z tego dysku. Poprzez serwer na komputerze można oddtwarzać dowolne media z niego. Natomiast kiedy uruchomię serwer na TV sony bravia, serwer widzi katalogi z tego dysku, natomiast nie widzi plików (żadnych, ani filmów, ani zdjęć, ani muzyki). TV ...
Więcej : Mezzmo - problem z dyskiem sieciowym | Wyświetlone : 7618 | Odpowiedzi : 3


Galernik i bialo -czarne miniaturki

Witam , jak to ustawic podczas generowania galerii generowane sa bialao-czarne miniaturki
Więcej : Galernik i bialo -czarne miniaturki | Wyświetlone : 5092 | Odpowiedzi : 1


Galernik + Windows 8

Miło mi poinformować, że pod Windows 8 (x64) Galernik 1.6.0 działa bezproblemowo
Więcej : Galernik + Windows 8 | Wyświetlone : 5399 | Odpowiedzi : 1


Galernik 1.6.0 z nowymi szablonami, działa na Windows 64

Zapraszam do pobrania i zaktualizowania posiadanej wersji Galernika. W najnowszej wersji 1.6.0 uporaliśmy się w końcu z problemem niepoprawnego działania programu na systemach Windows w wersji 64-bitowej, dodaliśmy cztery nowoczesne szablony oparte o jquery oraz rozpoczęliśmy proces odświeżania wyglądu programu.

Podziękowania za pomoc w rozwiązaniu problemu Windows 64 bit dla Leszka i Krzyśka :-)

Informacje o nowej wersji galernika do tworzenia galerii zdjęć w sieci.
Więcej : Galernik 1.6.0 z nowymi szablonami, działa na Windows 64 | Wyświetlone : 5611 | Odpowiedzi : 1


rozdzielczość zdjęć w Galerniku

Chciałbym aby duże zdjęcia wygenerowane przez Galernika miały rozdzielczość 72 DPI
Czy można to "załatwić" Galernikiem? (jak?) czy muszę użyć zewnętrznego programu?
Więcej : rozdzielczość zdjęć w Galerniku | Wyświetlone : 4537 | Odpowiedzi : 0


Galernik + zabezpieczenie zdjęć

Chciałbym w jakiś sposób zabezpieczyć przed skopiowaniem/zapisaniem na dysk fotki w galerii wygenerowanej przez Galernika - czy jest to możliwe?
Rozważam też możliwość wstawienia na fotkach jakiegoś napisu z informacją o prawach autorskich. Czy może to wykonać "hurtem" Galernik?
Więcej : Galernik + zabezpieczenie zdjęć | Wyświetlone : 5006 | Odpowiedzi : 1


Gdzie ta nowa beta?

Usiłuję znaleźć i pobrać najnowszą wersję "beta", ale wszelkie linki prowadzą do wersji 1.5.1.0
Czy nie może być "normalnie"?
Więcej : Gdzie ta nowa beta? | Wyświetlone : 4434 | Odpowiedzi : 0


Glernik a wyświetlanie zdjęć w google

Witam, jestem nowy na forum. Zainteresował mnie Wasz produkt Galernik.
Chciałbym stworzyć galerię produktów która pozwoli na wyświetlanie ich w wyszukiwarkach np google (zakładka Grafika) tak aby jeśli ktoś będzie wyszukiwał np. tort z Kubusiem Puchatkiem to jego zdjęcie będzie widoczne.

Obecnie korzystam z galerii tworzonej w flashu i niestety zdjęć nie widać.
Więcej : Glernik a wyświetlanie zdjęć w google | Wyświetlone : 6220 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039