Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 22:32

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Podświetlenie znaczników początek i koniec

Witam
czy można w pajączku zrobić, aby oznaczał otwarcie i zamkniecie znacznikow np. div. Wiem ze można podświetlać klamry, nawiasy.
Więcej : Podświetlenie znaczników początek i koniec | Wyświetlone : 3287 | Odpowiedzi : 1


Kursy w Pajączku + Firefox13

Było dobrze... ale się skiepściło. Przy próbie skorzystania z jakiegoś kursu w Pajączku wyświetlają się: poniższe komunikaty
"Próba utworzenia kontrolki przeglądarki Mozilla nie
powiodła się! Korzystanie z pomocy na dolnym panelu wyników nie
będzie możliwe."
"Błąd! Wystąpił błąd podczas próby utworzenia wewnętrznej
przeglądarki! Przeglądarka Mozilla nie jest prawidłowo zainstalowana.
Aby korzystać z Mozilla należy doinstalować
odpowiednią kontrolkę ActiveX - szczegóły w pomocy."
... tylko nie mogę nic znaleźć na ten temat ...
Więcej : Kursy w Pajączku + Firefox13 | Wyświetlone : 3899 | Odpowiedzi : 2


Umieszczanie grafiki na stronie www

Witam,
Właśnie uczę się tworzyć stronę za pomocą Pajączka NxG Professional. Uzyskałem połączenie z serwerem i mogę wrzucać nań i z niego usuwać cokolwiek zapragnę. Stworzyłem plik o nazwie index.html ale tylko z tekstem oraz folder o nazwie grafika, gdzie umieściłem wszystkie grafiki, które chcę mieć na stronie. Gdy wgrywam plik graficzny za pomocą narzędzia ułatwiającego wstawianie grafik do dokumentu i przechodzę na edytor graficzny to widzę pięknie wgraną grafikę i to w miejscu, gdzie ...
Więcej : Umieszczanie grafiki na stronie www | Wyświetlone : 3259 | Odpowiedzi : 1


Podgląd HTML Help

Więcej : Podgląd HTML Help | Wyświetlone : 4205 | Odpowiedzi : 2


Znajdź i zamień - pytanie o wyszukiwanie

Witam

Mam pewne pytanie odnośnie funkcji "Znajdź i zamień". Mam plik tekstowy, który wygląda tak:

http://www.adres.pl/podstrona/cos-tam-cos-tam,
http://www.adres.pl/podstrona/cos-tam-cos-tam,
http://www.adres.pl/podstrona/cos-tam-cos-tam,

i tak 18 tysięcy razy.

Czy można ustawić funkcję "znajdź i zamień" tak, żeby usuwała TYLKO przecinek znajdujący się na końcu wiersza?

Dziękuję i pozdrawiam
Więcej : Znajdź i zamień - pytanie o wyszukiwanie | Wyświetlone : 5015 | Odpowiedzi : 3


Problem z klientem ftp

Mam problem z klientem ftp w Pajączku 5.9.7 Pro, którego zakupiłem kilka dni temu. Na 4 serwerach z kilkunastu, które mam zapisane nie widzę plików ani katalogów mimo podłącznia (widoczny jest tylko pusty katalog główny). Po wylogowaniu z Pajączka 5.9.7 Pro i zalogowaniu do Pąjaczka 2000 4.8.1 Pro pliki i katalogi są widoczne. Dane do logowania przenosiłem i są, jak mi się wydaje, takie same (problemu z podłączniem nie ma w żadnej wersji). Cache czyściłem. ...
Więcej : Problem z klientem ftp | Wyświetlone : 8832 | Odpowiedzi : 9


Kalendarz i zegar oraz pogoda

Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc i udzielić informacji jak w Pajączku (html) można zrobić - umieścić na stronie kalendarz i zegar oraz pogodę? Pozdrawiam
Więcej : Kalendarz i zegar oraz pogoda | Wyświetlone : 4661 | Odpowiedzi : 1


Lorem ipsum generator

Witam.
Mam pewną propozycję, odnośnie 'rozbudowania' Pajączka, aby dorobić generator tekstu Lorem Ipsum z możliwością dodania go w znacznikach oraz odowiednio zdefiniowanych atrybutach.

WebDesignerom na pewno bardzo spodobałaby się ta opcja, nie musząc korzystać z generatorów online ktore są dość ubogie.
Sam napisałem taką aplikację generatora bardziej rozbudowaną, którą sprzedaje na pewnym Markecie, i muszę powiedzieć, że produkt nawet się sprzedaje, więc moim zdaniem byłaby to dobra opcja w programie. Napisanie takiego generatora to max ...
Więcej : Lorem ipsum generator | Wyświetlone : 6947 | Odpowiedzi : 5


Obsługa protokołu SCP

Przydałoby się aby nasz Pajączek obsługiwał wysyłanie plików przez SCP. Obecnie na żadnym serwerze nie mam zainstalowanego FTP, wszystko idzie przez shella. Myślę, że to zjawisko coraz bardziej powszechne.
Więcej : Obsługa protokołu SCP | Wyświetlone : 3460 | Odpowiedzi : 1


Błąd podczas przewijania dokumentu

Witam,

jestem ostatnio zmuszony zmniejszać okno Pajączka na pół ekranu, drugie pół przeznaczam na dokument PDF, z którego przepisuję dane tabelkowe. Zdarzało się to wcześniej, ale rzadziej, w nowej wersji jest to dość częste. Podczas próby przewinięcia dokumentu w Pajączku rolką myszki, później suwakiem, dokument przesunie się lekko i wyskakuje:
"Access violation ad address 76A1D00B in module 'kernel32.dll'. Read of address FFFFFFFF."
Dopiero wyłączenie i włączenie programu raz jeszcze problem na chwilę ucisza.

Wczoraj i ...
Więcej : Błąd podczas przewijania dokumentu | Wyświetlone : 4629 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron