Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 12:53

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Chwilowy problem z ZenCoding.

Wczoraj doświadczyłem dziwnego problemu, w trakcie edycji plików (na FTP) przestał działać ZenCoding. Wywołanie z klawiatury czy też z menu myszką nie powodowało żadnej akcji. Pomógł restart programu. I po jakimś czasie sytuacja się powtórzyła ZenCod zamarł. I kolejny restart.

Dodam że nie było żadnych komunikatów czy niestabilności w działaniu programu, po prostu przestało działać.

Pajączek 596 / Windows 7 (64)
Więcej : Chwilowy problem z ZenCoding. | Wyświetlone : 3339 | Odpowiedzi : 0


Pajączek nie wyświetla plików graficznych w folderach

Witam

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Od jakiegoś czasu wchodząc do katalogu z plikami graficznymi widzę tylko puste pole.
Więcej : Pajączek nie wyświetla plików graficznych w folderach | Wyświetlone : 3161 | Odpowiedzi : 1


Błąd- Przy podziale edytora

Zastanawiam się nad zakupem pajączka, pobrałem wersje testową, najnowszą bo dziś pobrałem(proffesional).
Instaluje, odpalam, ładuje mój projekt, najlepiej sprawdzić jak program działa przy czymś dużym, edytuję plik css, edytor mam podzielony na dwa ekrany i włączony podział pionowy w pajączku, edytuję na drugiej części wciskam ctrl+spacja, rozwija mi się menu potwierdzam opcję "wybierz kolor", wybieram interesujący mnie kolor, potwierdzam wybranie... i co? Wkleja mi kod koloru do lewej części, w celu upewnienia sie czy czasem ...
Więcej : Błąd- Przy podziale edytora | Wyświetlone : 3133 | Odpowiedzi : 1


konfiguracja serwera lokalnego

Mam Pajączka 5.9.6. i serwer lokalny "Jamp" . W przeglądarce internet. mogę testować strony, szablony Joomla - zmieniać ich treść za pomocą panelu administracyjnego. Czy jest możliwe przeglądanie tych stron również w Pajączku.
Jeżeli tak to w jaki sposób go skonfigurować. Do witryny dostęp mam po wpisaniu adresu: http://localhost/joomla, natomiast do panelu administarcyjnego: http://localhost/joomla/administrator. Wszelkie próby konfiguracji serwera jak i mapowania w Pajączku ...
Więcej : konfiguracja serwera lokalnego | Wyświetlone : 3720 | Odpowiedzi : 1


Przyszłość Pajączka...

Więcej : Przyszłość Pajączka... | Wyświetlone : 5895 | Odpowiedzi : 5




FTP szyfrownie - CPU 100%

Więcej : FTP szyfrownie - CPU 100% | Wyświetlone : 3250 | Odpowiedzi : 0


Błąd - dodawanie pustej linijki kodu na końcu dokumentu

Jak w temacie... za każdym razem gdy otwieram dokument html, czy xml dodawana jest na końcu dokumentu pusta linijka.
Próbowałem usuwać ją ręcznie i zapisywać, ale po ponownym otwarciu znów się pojawia.
Więcej : Błąd - dodawanie pustej linijki kodu na końcu dokumentu | Wyświetlone : 12189 | Odpowiedzi : 14


podgląd kodu html

Witam, może ktoś mi pomoże... z góry dziękuję
Mam w Pajączku 4 przeglądarki, w tym Google Chrome 13.0.782.215 i Safari 5.1, problem zaczyna się kiedy po wybraniu Wyświetl -> Przeglądanie -> Google Chrome dokument, owszem pięknie, się wyświetla... ale w Safari. W związku z tym pytanie: czy to tylko tymczasowa "niedyspozycja" Pajączka czy admin, mam na myśli siebie, niedouczony? czy może jeszcze coś innego?
P.S. System operacyjny Win 7 Home 64 bit
Więcej : podgląd kodu html | Wyświetlone : 3763 | Odpowiedzi : 1


a to co  ©

Witam
Kupiłem szablon który był ładnie sformatowany ale trochę szeroko więc postanowiłem użyć narzędzia w pajączku i sformatowałem go jeszcze raz i wyskoczyły mi dodatkowe takie robale:  © Jaki jest tego powód i jak się tego pozbyć.
Proszę o jakąkolwiek pomoc .
Pozdrawiam wszystkich Jakub
Więcej : a to co  © | Wyświetlone : 6247 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron