Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 14:58

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Skróty klawiszowe w Pajączku 5.9.7 pro

Witam,
Posiadam 2 licencje na pajączki - standard i pro. W standardzie są skróty klawiszowe w stylu CTRL+S zapisz, CTRL+F4 zamknij plik, itp.
W wersji PRO te skróty nie działają. Czy to sytuacja normalna, czy trzeba je jakoś włączyć?

Pozdrawiam,
Pieciek
Więcej : Skróty klawiszowe w Pajączku 5.9.7 pro | Wyświetlone : 3688 | Odpowiedzi : 1


Problem z blokowaniem się aplikacji

Od jakiegoś czasu - chyba ostatniej aktualizacji mam taki problem.

1. Otwieram pajączka, coś tam robię, potem zostawiam komputer- przechodzi w stan uśpienia

2. Przywracam stan normalny - komputer wychodzi z uśpienia ale Pajączek blokuje cały ekran poza paskiem aplikacji - nie daj się nic kliknąć - ekran jest albo czarny albo widać pulpit a nie widać pajączka (jest tylko jego ikonka w pasku na dole) ale w tle wszystko blokuje.

3. Pomaga tylko ubicie ...
Więcej : Problem z blokowaniem się aplikacji | Wyświetlone : 3173 | Odpowiedzi : 0


problem z kluczem aktywacji

Witam,

mam problem z aktywacja Waszego programu. Otóż nabyłem go 2005-05-09 i zawsze działał na jednym komputerze, który teraz postanowiłem zmienić na nowszy.

Ściągnąłem i zainstalowałem najnowszą wersję ale nie mogę nigdzie znaleźć licencji. Mam kopertę od Was a w niej fakturę zakupu oprogramowania i to wszystko ..... po 8 latach nie pamiętam czy ona była w kopercie czy przychodziła mailem, czy wystarczyło się gdzies zarejestrować.

Zdaje się że w 2002 roku nabyłem u Was ...
Więcej : problem z kluczem aktywacji | Wyświetlone : 3590 | Odpowiedzi : 1


Sprawdzanie składni - problem

Dzień dobry.
Piszę stronę w html5. Nagłówek dokumentu: <!DOCTYPE html>
Sprawdzam składnię, wchodzę w : Weryfikacja kodu --> Sprawdź składnię --> Sprawdź składnię znaczników
W odpowiedzi dostaję listę błędów takich jak:

Błąd: Znacznik <div...> nie może znajdować się wewnątrz znacznika <div> index.html 85

Taki sam komunikat jest we wszystkich liniach, w których mam div.
Sprawdziłem walidatorem W3C, który nie pokazuje tego błędu.
Sprawdziłem też moją inną stronę napisaną w xhtml 1.0 i Pajączek nie pokazuje ...
Więcej : Sprawdzanie składni - problem | Wyświetlone : 3267 | Odpowiedzi : 1




Problem z kodowaniem znaków francuskich

Choćbym nie wiem jak się starał zmieniać ustawienia Pajączka to nie mogę poprawnie wkleić do Pajączka 5.9.8 francuskiego znaku: è

Zamiast tego pojawia mi się zawsze coś takiego, dwa znaki: e`

Da się to jakoś ustawić, czy to jest błąd w programie?
Więcej : Problem z kodowaniem znaków francuskich | Wyświetlone : 4376 | Odpowiedzi : 3


Nowy Pajączek 5.9.9 ze wsparciem dla HTML 5

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji Pajączka, czyli naszego programu dla webmasterów, wspomagającego tworzenie stron WWW i aplikacji internetowych. W nowej wersji wsparcie dla HTML i blisko 70 innych zmian i poprawek.

http://www.creamsoft.com/blog/pajaczek- ... la-html-5/
Więcej : Nowy Pajączek 5.9.9 ze wsparciem dla HTML 5 | Wyświetlone : 11870 | Odpowiedzi : 10


Pajączek w Windows 8

Witam.
Planuję zakup Windows 8 Enterprise 64bit.
Czy Pajączek 5.9.8 będzie działał pod tą wersją?
Czy lepiej zostać na Windows 7.
Więcej : Pajączek w Windows 8 | Wyświetlone : 6926 | Odpowiedzi : 6


Błąd przy zmniejszaniu okna aplikacji

Witam,

czasem potrzebuję zmniejszyć okno aplikacji na pół ekranu, aby łatwiej przepisać dane z jakiegoś PDFa, którego mam na drugiej połowie ekranu (unikam wtedy częstego Alt+Tab). Niestety 80-90% takiego zabiegu na Pajączku kończy się błędem jak poniżej:

"Access violation at address 7774CFEB in module 'kernel32.dll'. Read od address FFFFFFFE.",

po czym ten błąd pojawia się w nieskończonej pętli i trzeba zamknąć program przez Menedżer zadań.

Dzisiaj wysłałem kilka takich zgłoszeń, jedno ze zrzutem (o ile ...
Więcej : Błąd przy zmniejszaniu okna aplikacji | Wyświetlone : 11727 | Odpowiedzi : 12


witam! jestem userem pajączka kilka pytan

dostałem pajączka na urodziny :)
ilu jest użytkowników pajączka? jaki przedział?
czy będzie wersja dla linuksa?
czy będzie wersja free - tak jak są wersje free website x5 i serif webplus?
czy będzie zmiana nazwy pajączka na wersję angielską, tak by uderzyć na rynek międzynarodowy?
pozdrawiam
kania
Więcej : witam! jestem userem pajączka kilka pytan | Wyświetlone : 3344 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron