Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 16 kwietnia 2024, o 19:31

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Inspektor Znaczników

Więcej : Inspektor Znaczników | Wyświetlone : 5383 | Odpowiedzi : 2


Pajak przestał startowac

Więcej : Pajak przestał startowac | Wyświetlone : 5584 | Odpowiedzi : 3


Problem z kopiuj/wklej

Więcej : Problem z kopiuj/wklej | Wyświetlone : 5128 | Odpowiedzi : 1


Pomocy !!!

Więcej : Pomocy !!! | Wyświetlone : 8176 | Odpowiedzi : 7


Praca z CVS i WebDAV

Czy w przyszłych wersjach Pajączka można spodziewać się wsparcia dla pracy grupowej? Chodzi o najpopularniejsze platformy, czyli CVS (można oprzeć się na TortoiseCVS) i WebDAV.
Więcej : Praca z CVS i WebDAV | Wyświetlone : 4673 | Odpowiedzi : 3


Implementacja SFTP i SCP

W Pajączku obecna jest funkcja uploadu serwisu na serwer za pomocą protokołu FTP. Nie należy on jednak do najbezpieczniejszych w związku z tym coraz więcej osób używa SFTP lub SCP. Czy należy się spodziewać impementacji tych protokołów w następnych wersjach Pajączka? Dodam, że można łatwo oprzeć się na dostępnych rozwiązaniach takich jak WinSCP.
Więcej : Implementacja SFTP i SCP | Wyświetlone : 5560 | Odpowiedzi : 4


Sprawdzenie rozmiaru danych na serwerze

Czy w pajączku jest jakaś opcja pozwalająca na sprawdzenie ile łącznie miejsca zajmują dane umieszczone na serwerze?
Więcej : Sprawdzenie rozmiaru danych na serwerze | Wyświetlone : 4400 | Odpowiedzi : 1


problem z pehapem

witam.. mam problem i za bardzo nie wiem, jak sie z nim uporac.. zainstalowalam pajaczka (trial) professional, zainstalowalam phptriad, z ktorym postapilam wedle instrukcji i mam problem z otwarciem jakiejkolwiek strony w pehapie.. wyskakuje wciaz ten sam komunikat.

Warning: Failed opening 'prepend.php3' for inclusion (include_path='\apache\includes;\apache\htdocs\;\apache\htdocs\phpmyadmin') in Unknown on line 0
czy moze ktokolwiek wie, co to oznacza? jestem zielona ze wszystkiego zwiazanego z pehepe, wiec sama sobie nie poradze.. prosze o pomoc! ...
Więcej : problem z pehapem | Wyświetlone : 5595 | Odpowiedzi : 2


Uzupełnianie tag'ów a XHTML

Mój dokument zaczyna się tak:
<?xml version="1.0" encoding="iso-8859-2"?>
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
]Czyli poprawne zdefiniowanie typu dokumentu. W tak zdefiniowanym dokumencie Pajączek przestaje uzupełniać zanczniki....O co chodzi?
Kolorowanie DynamicXHTML. WinXP Pro Pajączek 5.1 pro
Więcej : Uzupełnianie tag'ów a XHTML | Wyświetlone : 5438 | Odpowiedzi : 2


Wildcards, wyrazenia regularne

Więcej : Wildcards, wyrazenia regularne | Wyświetlone : 11445 | Odpowiedzi : 11


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron