Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 18:16

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Problemy z podglądem

Nie mogę sobie dać rady z podglądem dokumentu. Nie działa mi serwer lokalny. Mam zrobione mapowanie.
Nazwa serwisu: SOFTEK LOK
Mapowanie - SOFTEK LOK
Katalog \
Na adres URL: http://127.0.0.1/Web
Katalog serwisu znajduje się na dysku D:\Web
Jak przełączę na zewnętrzny adres IP ba którym się znajduje serwis-wszystko OK, a lokalnie nie mogę.
W czym może być problem. Zaporę sprawdzałem.
Otrzymuję komunikat z przeglądarki:
Ta witryna jest nieosiągalna
Serwer ...
Więcej : Problemy z podglądem | Wyświetlone : 4251 | Odpowiedzi : 0


[Rozwiązany] [pajączek] Tunel SSH SOCKS4/5, SSL/TLS

Witam,

Od dłuższego czasu zmagam się z następujących problemem. Serwer, na który wrzucam stronę udostępnia wyłącznie SSH/SFTP.
Chcę zmusić Pajączka do bezpiecznego połączenia. I jest mi obojętne w jaki sposób. Z tego co widzę nie umożliwia połaczenia bezpośrednio protokołem SFTP. Chcę pracować online na serwerze zdalnym.

Na serwerze pracuje standardowy FTP, ale łączenie czystym tekxtem nie wchodzi w grę.
Postanowiłem zatem przepuścić transfer przez tunel zbudowany za pośrednictwem putty.
Zestawienie tunelu jest banalnie proste.

> ...
Więcej : [Rozwiązany] [pajączek] Tunel SSH SOCKS4/5, SSL/TLS | Wyświetlone : 5958 | Odpowiedzi : 3


Mała sugestia / Czas spędzony nad projektem.

Witam,

Mam małą sugestię - przydał by się jakiś licznik czasu, który liczył by ilość czasu spędzonego nad projektem, dobrze by było aby można go było włączać i wyłączać, aczkolwiek na początek w zupełności wystarczyła by taka informacja w statystykach projektu.

Czasami pracując nad czymś na raty przez kilka miesięcy zupełnie nie wiem ile poświęciłem na to czasu... :/
Taka "nowa funkcjonalność" chyba jest do przeskoczenia? :)
Więcej : Mała sugestia / Czas spędzony nad projektem. | Wyświetlone : 4161 | Odpowiedzi : 0


dynamiczne podpowiedzie dla plików .less

Witam!

Mam problem z włączeniem dynamicznych podpowiedzi w plikach .less.
Chodzi o te podpowiedzi do kodu, które pojawiają się po wciśnięciu Ctrl+spacja.
Dla normalnych plików .css wszystko ładnie działa, ale dla .less nie.

Czy mógłby mi ktoś w tym pomóc?
Pozdrawiam
Michał
Więcej : dynamiczne podpowiedzie dla plików .less | Wyświetlone : 4239 | Odpowiedzi : 0


licencja na jedno stanowisko a kopia

Posiadam licencje na jedno stanowisko. Czy mogę zainstalować program na PC w domu i druga wersję na laptopie ( jako kopia - czyli normalna instalacja ) i używać obu na zmianę, ale nigdy odpalonych jednocześnie. Licencja punkt 4.4 mówi nieprecyzyjnie więc wolę się upewnić.
Więcej : licencja na jedno stanowisko a kopia | Wyświetlone : 4138 | Odpowiedzi : 0


Pajączek 5.9.8 - ZAWIESZANIE

Witam,

Dochodzą nas słuchy, że od paru dni (od 28.03.2015) po 30 sek. od uruchomienia zawiesza się program Pajączek. Problem ten można powiązać z najnowszą aktualizacją systemu Windows i dotyczy on wersji Vista, 7 i 8.x.

Wszystkie dotychczasowe zgłoszenia dotyczą wersji 5.9.8 podczas gdy najnowsza to 5.9.9 i dla tej wersji nie mamy podobnych zgłoszeń jak i działanie 5.9.9 zostało zweryfikowane na Windows 8.1. Nie zawiesza się.

W związku z tym w przypadku posiadania problemu ...
Więcej : Pajączek 5.9.8 - ZAWIESZANIE | Wyświetlone : 8344 | Odpowiedzi : 5


Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem.

No i zakupiłem Pajaczka po długim użytkowaniu wersji 2000.... No i na starcie po instalacji mam problem... Strona sypie sie przy podglądzie. Nie mam pojecia jak to ugryść. Dodam tylko ze na drugim komputerze wersja demo oraz 2000 wyświetla bez problemów....
Strona powinna wyglądać tak http://ayo-meble.pl a wygląda tak w podglądzie Obrazek
Więcej : Pajączek NxG Standard Problem z Przeglądaniem. | Wyświetlone : 5933 | Odpowiedzi : 2


parjaczek 5.9.9 pro nawiasy w php

Więcej : parjaczek 5.9.9 pro nawiasy w php | Wyświetlone : 7152 | Odpowiedzi : 4


Ratunku, zablokowali mi kody do Pajączka

Mam legalnie kupionego "Pajączka 5 NxG Standard" w dniu 27-07-2009 nr faktury 624/2009/FV i podczas jednej z aktywacji Pajączka pojawił się komunikat, w którym Pan automat powiadomił mnie, że aktywacja przebiegła pomyślnie, ale w związku z tym że aktywacji było wiele, istnieje podejrzenie, że dałem sobie ukraść kody i proszony jestem o kontakt. O tym, że nie dałem sobie napewno ukraść kodów chciałem szybko powiadomić tą tajemniczą osobistość, aby mi ich przypadkiem nie zablokowano. Łatwo ...
Więcej : Ratunku, zablokowali mi kody do Pajączka | Wyświetlone : 6598 | Odpowiedzi : 3


Makrokody - skróty, zen-coding i serwisy

1. Makrokody - skróty
Ustawiłem skrót klawiszowy do pewnego makrokodu na Ctrl + F3.
Obrazek
W tym problem, że skrót nie działa. Próbowałem ustawiać różne inne skróty ale efekt jest taki sam.
2. Zen-coding
Przy próbie rozwinięcia skrótu dostaję błąd.
Obrazek
3. Serwisy
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób działają i do czego służą serwisy?
Więcej : Makrokody - skróty, zen-coding i serwisy | Wyświetlone : 6242 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron