Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 03:30

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Dreamweaver vs. Pajaczek

LOL, topic mi jakis burak zamknal nie dajac nawet wypowiedziec argumentow o ktorych brak mnie podejrzewal, no wiec tutaj je wylistuje.

Na poczatek oswiadczam, iz posiadam legalna kopie Dreamweaver`a 3 i wykonalem przy jego pomocy wiele zarowno komercyjnych jak i prywatnych stron www. Taki mam zawod.

Dlaczego wiec produkt Macromedii jest lepszy?
Po pierwsze nie jest pseudo pomocnym programikiem, ktory mozna napisac w miesiac (zakladajac, ze tempo pracy byloby niskie). Pajaczek 2000 nie posiada niczego ...
Więcej : Dreamweaver vs. Pajaczek | Wyświetlone : 17533 | Odpowiedzi : 14


Pajaczek...

Więcej : Pajaczek... | Wyświetlone : 5532 | Odpowiedzi : 3


kolorowanie sk³adni - smarty

Więcej : kolorowanie sk³adni - smarty | Wyświetlone : 7171 | Odpowiedzi : 8


Tworzenie i przegladanie

Witam
Czy jest jakis sposób aby klikając na zakładke "Tworzenie" -> "Przeglądanie" uniknąć animacji tych zakładek.
Bardzo majestatycznie animuja mi sie te zakładki, a ponieważ dopiero ucze się html'a i cały czas podglądam jak wygląda to co napisałem trace b. dużo czasu na oglądanie jak beleczka z opisem "Przegladanie" wolno przesuwa sie w góre.... po to aby za chwile znowu wolno przesuwała sie w dół.
Jest jakaś opcja która to wyłącza i powoduje, ze po ...
Więcej : Tworzenie i przegladanie | Wyświetlone : 4881 | Odpowiedzi : 2


Dlaczego 5NxG nie "zameldowałł się" w IE jako edyt

:cry: Dlaczego 5NxG nie "zameldował się" w Internet Explorer (6.0) jako edytor ?
Czy tylko u mnie ?
Poprzednia wersja wymagała jakiegoś "chwytu", którego już nie pamiętam, żeby być umieszczoną w Internet Explorer w funkcji jednego z możliwych edytorów.
Co trzeba teraz zrobić, by Pajączek 5 NxG spełniał też funkcje edytora w IE ?
Więcej : Dlaczego 5NxG nie "zameldowałł się" w IE jako edyt | Wyświetlone : 4236 | Odpowiedzi : 0


Błąd?

Zrobiłem taki sobie, średni serwisik na własne potrzeby (zawodowe). Zaprzągłem do galopu Pajaka z jego narzędziami. Wybrałem Serwisy/Własności serwisu/Oczyszczanie serwisu/Sprawdź spójność serwisu. Poleciało na pasku szybko jak h....a.

Gdy zastosowałem się ślepo do zaleceń i wywaliłem to co na czerwono, to... no właśnie. Wykorzystałem to co .bak i jest w porządku ale nie radzę ślepo wierzyć że Spajder poniższy kawałek kodu (jego produkcji przecież) potrafi zrozumieć.

Sprawia on wrażenie że pogubił się w tym narzędziu, ...
Więcej : Błąd? | Wyświetlone : 4146 | Odpowiedzi : 0


Uruchomienie prawidłowo zakupionej w. 5NG Pro u p. Płatka

Rok temu kupiłem u Pana Płatka pajączka 5NG Pro v. 5.01 kiedy dzisiaj chciałem po długiej przerwie uruchomić Pajączka nie mogłem, odinstalowałem Pajączka i chciałem go znów odblokować wprowadzając klucz, pamiętałem o dużych małych literach , myślnikach przy sumach kontrolnych, ale po dziesięciu próbach zrezygnowałem. To są żąrty, żeby były takie problemy jak się płaci za licencje. Pan Płątek zawsze udzielał mi bardzo zgryźliwych odpowiedzi, dlatego od długiego czasu nie zadawałem żadnych pytań, bo odpowiedzi ...
Więcej : Uruchomienie prawidłowo zakupionej w. 5NG Pro u p. Płatka | Wyświetlone : 5318 | Odpowiedzi : 3


komunikaty Watch`a po ponownym zainstalowaniu

Po wycięciu klucza z rejestru (czynności wskazane w związku z kłopotami po zmianie daty) i ponownym zainstalowaniu Pajączka NxG, po uruchomieniu WINDOWSA (Win XP Home PL) pojawiają się na ekranie (co kilka minut) okienka (dziesiątki) z komunikatami WATCH o treści "` `is not a valid integer value".
Ki diabeł???
Więcej : komunikaty Watch`a po ponownym zainstalowaniu | Wyświetlone : 4468 | Odpowiedzi : 0


Optymilizator komentarzy

Więcej : Optymilizator komentarzy | Wyświetlone : 4486 | Odpowiedzi : 0


Licencja prywatna a instalacja w biurze

Rafale, zwracam się do Ciebie z pytaniem, bo nie udało mi się wysnuć jednoznacznych wniosków po przeczytaniu dostarczonej licencji.

Jestem webmasterem - wolnym strzelcem, tzn. pracuję dla tego kto da więcej, najczęściej pracuję w domu więc nie ma problemu, jednakże własnie otrzymałem propozycję pracy tymczasowo na komputerze w biurze klienta, co dla mnie z wielu powodów jest korzystne.

I teraz jak rozumiem, że mogę użyć swojego kodu, pod warunkiem, że nie ustępnie go osobom trzecim, ...
Więcej : Licencja prywatna a instalacja w biurze | Wyświetlone : 4602 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron