Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 10:25

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.


Błąd - nie znaleziono porządkowej

Więcej : Błąd - nie znaleziono porządkowej | Wyświetlone : 8634 | Odpowiedzi : 3




Lista propozycji do Pajączka

Witam

Jestem po lekturze książki: Pajączek 5 NxG Oficjalny podręcznik. Z samym programem jestem zaznajomiony od wersji 4; nigdy jednak go tak dogłębnie nie poznawałem.

Po przeczytaniu książki poznałem kilka funki które znacząco pomogą mi w pracy. Książka nie była wolna od wad – szczególnie końcówka zawierała całą masę błędów w skrótach klawiszowych.

To by było tyle wstępu ;)


Poniżej przedstawiam listę rzeczy jakie warto by poprawić ...
Więcej : Lista propozycji do Pajączka | Wyświetlone : 13609 | Odpowiedzi : 14


Import ustawień Windows 7 64bit

Pod Windowsem 7 64bit (nie wiem jak pozostałe wersje) import ustawień z pliku reg (po wcześniejszym exporcie) nie działa. Trzeba ręcznie zaimportować dane przez uruchomienie regedita i import pliku z ustawieniami - powinno być jakieś info w programie na ten temat lub jeśli się da problem rozwiązać inaczej. Pajączek jedynie mówi o niepowodzeniu importu.
Więcej : Import ustawień Windows 7 64bit | Wyświetlone : 4058 | Odpowiedzi : 1


Domyślnie powiązane pliki z Pajączkiem - jak sprawdzić

Czy można sprawdzić jakie pliki są przypisane do Pajączka.
Chodzi mianowicie o pliki .php - ponieważ pod PPM nie mam opcji "otwórz za pomocą", a chciałbym żeby domyślnym programem był Pajączek.
W Win 7 oczywiście, w XP po instalacji Pajączka pliki php od razu można było otwierać Pajączkiem.
Więcej : Domyślnie powiązane pliki z Pajączkiem - jak sprawdzić | Wyświetlone : 5473 | Odpowiedzi : 5


Zmiana ustawień programu.

Więcej : Zmiana ustawień programu. | Wyświetlone : 5164 | Odpowiedzi : 3




Wyróżnienie zamykającego znacznika

Więcej : Wyróżnienie zamykającego znacznika | Wyświetlone : 3760 | Odpowiedzi : 2


zen-coding w Pajączku

Więcej : zen-coding w Pajączku | Wyświetlone : 4436 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron