Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 11:58

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

skróty klawiszowe w Makrokodach - po aktualizacji 5.9.5

Witam

Uaktualniłem pajączka do 5.9.5
Na początku pochwała za pomysł zen-coding.
Niestety na komputerze na którym pracuję wywala mi pajączka.
Problem też nie został rozwiązany z CSS i kolorami. Nie wiem w czym jest problem bo widziałem filmik gdzie "Cream Software" pokazuje że rzeczywiście działa. Ale może jest problem w tym że działacie na standardowych ustawieniach. Osobiście zainstalowałem na innym komputerze wersji testowej i mi nie działały CSS ale zen-coding działał nawet po tym jak ...
Więcej : skróty klawiszowe w Makrokodach - po aktualizacji 5.9.5 | Wyświetlone : 4423 | Odpowiedzi : 3


Połączenie z serwerem

Po uaktualnieniu do wersji 5.9.5 zaczęły występować następujące problemy.
Przy próbie uzyskaniem połączenia z serwerami pojawia się komunikat:
Moje serwery
Próba połączenia z serwerem nie powiodła się!
Połączenie zostało przerwane

Należy tu dodać, że po aktualizacji wszystkie właściwości serwerów zostały zachowane, a problem dotyczy różnych serwerów u różnych dostawców. Przy wielokrotnych próbach niekiedy udaje się nawiązać połączenie, ale przy przenoszeniu plików na serwer mam kolejny komunikat:
Komunikat operacji publikowania
Próba wysłania pliku xxx.yyy nie powiodła ...
Więcej : Połączenie z serwerem | Wyświetlone : 4481 | Odpowiedzi : 2


[5.9.4]Kolorowanie zadań do wykonania

Witam.
W wersji 5.9.4 zauważyłem, że w plikach nie są podświetlane wiersze z zadaniami do wykonania. Mogę dodać zadanie, pojawia się ono na liście zadań w Informacjach o dokumencie, ale w pliku linia nie jest kolorowana zgodnie z priorytetem.
W ustawieniach edytora nie mam zaznaczonego chekboxa "Nie podświetlaj lini z zadaniami do wykonania" - więc powinny się one podświetlać.

Czy ktoś może potwierdzić występowanie tego błędu, a jeśli jest to faktycznie błąd to kiedy można ...
Więcej : [5.9.4]Kolorowanie zadań do wykonania | Wyświetlone : 4213 | Odpowiedzi : 2




pytanie odnośnie HTMLA w pajączku

Więcej : pytanie odnośnie HTMLA w pajączku | Wyświetlone : 3006 | Odpowiedzi : 1


Zakładka inspektor css

Więcej : Zakładka inspektor css | Wyświetlone : 3046 | Odpowiedzi : 1


Wyszukiwanie tekstu

Więcej : Wyszukiwanie tekstu | Wyświetlone : 4095 | Odpowiedzi : 3


Kodowanie polskich znaków - Windows 7

Przeszedłem z nowym rokiem na Windows 7 (wersja PL. 64) zainstalowałem najnowszą wersję Pajączka i... nie mogę sobie dać rady z polskimi znakami. Miałem już ten problem przy XP ale wtedy sobie poradziłem. Teraz nie mogę. Albo mi się zmieniają na krzaczki w edytorze i sypie się literka ź w wyświetlanym tekście (to w php, gdzie w osobnym dokumencie jest ustawione kodowanie). Przy stronie w html z ustawionym kodowaniem iso-8859-2 natomiast jest poprawnie w edytorze, ...
Więcej : Kodowanie polskich znaków - Windows 7 | Wyświetlone : 4096 | Odpowiedzi : 1


aktualizacja 5.9.5.0

Więcej : aktualizacja 5.9.5.0 | Wyświetlone : 2886 | Odpowiedzi : 0


Domykanie znaczników w html

Więcej : Domykanie znaczników w html | Wyświetlone : 4443 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron