Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 14:56

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Bezbolesnie z 5.0.1 na 5.1.0?

heja,

czy ktos moze mi podpowiedziec, jak mozliwie bezbolesnie przejsc z 5.0.1 na 5.1.0?

zakladam, ze musze przeprowadzic instalacje od nowa--jak uratowac moje definicje serwisow i konfiguracje z Rejestru (stamtad wiem, co skopiowac--moj wiekszy problem to serwisy i reszta plikow konfiguracyjnych)
pracuje na XPhome, jesli to ma znaczenie dla kogos.

dzieki,
m
Więcej : Bezbolesnie z 5.0.1 na 5.1.0? | Wyświetlone : 12270 | Odpowiedzi : 8


Deklaracja typu dokumentu DTD

Gdzie w menu (lub przy uzyciu jakiego narzedzia to nastepuje automatycznie) mozna dodac deklaracje DTD do juz istniejacego dokumentu np. przy okazji przebudowy starego dokumentu html na xhtml?
Pozdr.
M
Więcej : Deklaracja typu dokumentu DTD | Wyświetlone : 5480 | Odpowiedzi : 2


Drobny błąd w formatowaniu

Przed:
for( $a = 0 ; $a < count( $usmieszki ) ; $a++ ) // test1
{ // test2
$pod_usm = explode( "=>", $usmieszki ) ;
/* costam */
}

Po :
for( $a = 0 ;
$a < count( $usmieszki ) ;
$a++ ) // test1 {
// test2
$pod_usm = explode( "=>", $usmieszki ) ;
/* costam */
}

Stosowanie komentarzy "jednolinijkowych" jest niewskazane, bo można przy okazji zgubić parę nawiasów (krótsze linijki ...
Więcej : Drobny błąd w formatowaniu | Wyświetlone : 4315 | Odpowiedzi : 0


5.1.0 - drobny problem z instalka

Więcej : 5.1.0 - drobny problem z instalka | Wyświetlone : 6530 | Odpowiedzi : 4


Sekcja meta w Pajaczku

Pytanie pewnie banalne, ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi, mianowicie dlaczego Pajaczek zawsze konczy sekcje meta w ten sposob:

<meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />
<meta name="Authoring_tool" content="CS Pajaczek NxG PRO v5.0.2" />

Glownie chodzi mi o odstep i ukosnik na samym koncu przed zamknieciem tagu. Dlaczego program to dodaje i co to oznacza?
Więcej : Sekcja meta w Pajaczku | Wyświetlone : 5417 | Odpowiedzi : 2




"Licencja" na szablony w makrokodach

Więcej : "Licencja" na szablony w makrokodach | Wyświetlone : 4949 | Odpowiedzi : 1


Barykada - czy ktoś to przerabiał?

Siedzisz na serwerze FTP. Chcesz zrobić podgląd dynamiczny jakiegoś pliku z tego serwera (lupka). Klikasz.

Pojawia się okienko "Aby przeglądać dokument otwarty z serwera należy najpierw przypisać odpowiednie mapowanie pomiedzy serwerem FTP a adresem URL. Czy chcesz przypisać to mapowanie teraz?"

Autor programu dał nam do wyboru dwa przyciski. TAK - prowadzi nas do wspomnianego mapowania. NIE - prowadzi nas do pętli bez końca. Mogę tylko realizować akcję po wciśnięciu TAK. Jeśli chcę wycofać ...
Więcej : Barykada - czy ktoś to przerabiał? | Wyświetlone : 5786 | Odpowiedzi : 3


Ikony plików *.php

Więcej : Ikony plików *.php | Wyświetlone : 6477 | Odpowiedzi : 3


{ } jako symbole

Witam.
Pajączek to świetny program, byłby dla mnie idealnym narzędziem do pisania skryptów PHP, ale jest jeden problem. Znaki {} i () są traktowane jako symbol, a niestety są one dosyć podobne i często mylą mi sie ze sobą. Próbowałem ustawić żeby {} były traktowane jako znak specjalny i były pogrubione, a () nie. Niestety nie udało mi sie to :( Mógłby mi ktoś podsunąć jakieś rozwiązanie ...
Więcej : { } jako symbole | Wyświetlone : 4530 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron