Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 01:46

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Zakładka "Przeglądanie"

Więcej : Zakładka "Przeglądanie" | Wyświetlone : 4165 | Odpowiedzi : 2




Nowa wersja pajaczka uaktualnienia

Więcej : Nowa wersja pajaczka uaktualnienia | Wyświetlone : 2904 | Odpowiedzi : 0




Błąd w wersji 5.9.5.1 beta

Więcej : Błąd w wersji 5.9.5.1 beta | Wyświetlone : 6331 | Odpowiedzi : 5


Pytanie o Autoznacznik

Czy jest w Pajączku 5 odpowiednik polecenia podmenu "autoznacznik" z Pajączka 4 ?
Więcej : Pytanie o Autoznacznik | Wyświetlone : 3157 | Odpowiedzi : 0


Poważny problem z interfejsem Pajączka w Windows 7

Witam,
od czasu przejścia na system Windows 7 Home Premium 64bit borykam się z irytującymi błędami interfejsu Pajączka Professional.

Po pierwsze przy każdej (!) próbie otwarcia zakładki Makrokody program przestaje działać wyświetlając błąd krytyczny:
Acces violation at address 006BA290 in module 'Pajaczek.exe', a następnie formularz zgłoszenia błędu. Błąd oczywiście zgłaszałem, kontaktowałem się również bezpośrednio z autorem programu.

Reinstalacja programu niestety nie pomogła (próbowałem kilkakrotnie czyszcząc uprzednio rejestr, dysk itp.). W tej chwili doszedł błąd dodatkowy ...
Więcej : Poważny problem z interfejsem Pajączka w Windows 7 | Wyświetlone : 3981 | Odpowiedzi : 1


Potrzebuję pomocy - floating point division by zero - Pilne

Witam.
Projektuję stronkę mam konkretny termin. Podczas projektowania strony chciałem włączyć edytor graficzny i sprawdzić parę graficznych spraw. NIESTETY suwak nie działał i nic nie mogłem zaznaczyć w okienku graficznym. Postanowiłem wyłączyć Pajączka i właczyć jeszcze raz i zaczeły się dziać dziwne rzeczy mianowicie edytor graficzny zadziałał ale nie na długo jakieś 10s po uruchomieniu zawiesił się wyskoczył komunikat floating point division by zero. wysłałem zgłoszenie i przeszedłem do edytora html tam niestety też coś ...
Więcej : Potrzebuję pomocy - floating point division by zero - Pilne | Wyświetlone : 3808 | Odpowiedzi : 0


Zapamiętywanie ostatnio otwartych

Mam pytanie czy istnieje możliwość ustawienia w pająku tak żeby pamiętał które pliki (najlepiej zdalne) miałem otwarte przed zamknięciem programu?

Coś takiego jak to ma np. eclips, czy notek++ na dzień dobry, a co bardzo ułatwia prace jak się np. przez weekend nie siedziało przy skryptach i trzeba sobie przypomnieć gdzie się zakopało co ;)
Więcej : Zapamiętywanie ostatnio otwartych | Wyświetlone : 3789 | Odpowiedzi : 1


Problem z kodowaniem

Witam
mam dziwny problem , ponieważ problem kodowania dotyczy tylko niektórych znaków (śŚą) a inne chodzą bez zarzutu. Poszperałęm trochę w sieci ale nci nei znalazłem. testuję wersję demo (30 dni), usatwione mam iso 8859 -2 .
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Więcej : Problem z kodowaniem | Wyświetlone : 4939 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron