Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 11:15

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Inspektor MySQL: Błąd #08S01Bad handshake

Mam problem z połączeniem się do bazy danych poprzez inspektora mysql. Wyskakuje mi błąd: #08S01Bad handshake. Wyczytałem że to z powodu nowej wersji MySQL na home.pl, ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania problemu. Może ktoś pomoże?
Więcej : Inspektor MySQL: Błąd #08S01Bad handshake | Wyświetlone : 4462 | Odpowiedzi : 2


[ver 5.9.6] po aktualizacji


Witam
po aktualizacji zauważyłem małą ale denerwującą zmianę/problem w Pajączku.
zawsze było tak: w przypadku zmiennej $cos zawsze po dwukliku zaznaczało tekst cos a po dwukliku+CTRL zaznaczało całość $cos (moim zdaniem jeden z drobiazgów stawiająca Pajączka nad innymi programami)
Aktualnie kliki+CTRL przerzucają mnie na początek edytowanego dokumentu :( (totalny scroll na początek) - ponieważ przyzwyczajony jestem do tego więc w dużych plikach ...
Więcej : [ver 5.9.6] po aktualizacji | Wyświetlone : 6234 | Odpowiedzi : 5


Jak usunąć zdefinowany serwer?

Krótkie pytanie:
Na liście skonfigurowanych serwerów chcę jeden usunąć. Pojawia się komunikat "Czy chcesz usunąć wszystkie zdefiniowane serwery?"

Czy jest to pomyłka, czy rzeczywiście usunę wszystkie ustawienia?
Więcej : Jak usunąć zdefinowany serwer? | Wyświetlone : 4368 | Odpowiedzi : 2


kolory w Inspektorze CSS

Witam,
próbuję wykonać CSS w pajączku -> Pajączek 5 NxG pro -> gdy wybieram odpowiedni kolor nie widać go w całości ??? i tak też zapisuje mi się w css

np: wybieram #996666 w css i w palecie kolorów widać #966
Więcej : kolory w Inspektorze CSS | Wyświetlone : 4971 | Odpowiedzi : 3


Kolorowanie składni

Witam
Po reinstalacji systemu straciłem stosowane od wielu lat ulubione kolorowanie składni.
Czy ktoś mógłby mi tak w kilku krokach poradzić jak zmienić doyślną fioletową i pochyłą czcionkę na inną (używałem przerobionego PHP+HTML Extended)?
Więcej : Kolorowanie składni | Wyświetlone : 7468 | Odpowiedzi : 7


Miejsce zapisania ustawień kont FTP ?

Miałem na starym laptopie zdefiniowane 15 serwerów FTP. Dziś wymieniłem laptop i nie chcę przepisywać wszystkich ustawień a dodatkowo do niektórych z nich nie znak obecnie haseł, gdyż zapisałem je właśnie w Pajączku.

Jakie pliki lub wpisy w jakiś pliku muszę ręcznie przekopiować aby przenieśc ustawienia ?

Pozdrawiam
Grzegorz Sobala
Więcej : Miejsce zapisania ustawień kont FTP ? | Wyświetlone : 3456 | Odpowiedzi : 1


zarządzanie treścią

Pytanie z dziedziny obsługi Pajączka. Czy jest możliwość zarządzania treścią stron stworzonych w Pajączku, (np. wymiana tekstu na stronie) bez wchodzenia w program Pajączka? Dzięki.
Więcej : zarządzanie treścią | Wyświetlone : 3369 | Odpowiedzi : 1


Problem z podglądem

Witam

Niespodziewanie pojawił się u mnie problem z podglądem plików z rozszerzeniem php. Po prostu nagle podgląd przestał działać - program zamiast otworzyć podgląd w wybranej przeglądarce po prostu proponuje zapisanie pliku na dysku. Gdzie może leżeć problem? Nie chodzi mi oczywiście o uruchamianie skryptów. Wcześniej podgląd po prostu pomijał skrypty i wyświetlał "okrojony" plik. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.
Więcej : Problem z podglądem | Wyświetlone : 6836 | Odpowiedzi : 6


Nie mogę uruchomić Pajączka 5 NxG

Tak jak w temacie. Wczoraj wyłączyłem program dzisiaj nie mogę go już uruchomić. Pojawia się tylko to "kółko" czyli "klepsydra" w xp-eku i od razu znika. Próbowałem reinstalować ale to nie pomaga.
Więcej : Nie mogę uruchomić Pajączka 5 NxG | Wyświetlone : 3901 | Odpowiedzi : 1


Synchronizacja serwisu - niepoprawne działanie

Witam,

Czy tylko jak tak mam, czy u innych jest tak samo ?
Po edycji jedynie kilku plików z kilkuset, do listy synchro dodają się wszystkie pliku serwisu zamiast tylko tych kilka edytowanych.
Na liście pojawiają się nawet pliki pdf oraz grafiki, które są już na serwerze od kilku lat.
A to niepotrzebnie zwiększa czas i efektywność pracy oraz transfer.
Problem zaczął występować po przejściu na 7'demkę no i tak się już z rok z ...
Więcej : Synchronizacja serwisu - niepoprawne działanie | Wyświetlone : 3147 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron