Switch to full style

Teraz jest 28 marca 2024, o 13:11

Nowości Nowości na Pajączek 5 NxG

Mapa strony Pajączek 5 NxG » Dział : Pajączek 5 NxG

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Dwukrotne kliknięcie w celu zaznaczenia i wcisnięcie ctrl

Witam.
Im dłużej użytkuje ten program tym większych nerwów mi przynosi, ale.. tylko z jednym.

Otóż... potrzebuję np pozmieniać znaczniki h5 na h4, aby szybko to zrobic mam w schowku już skopiowane h4, lece po wszystkich po kolei klikając dwukrotnie i ctrl+v, ale jeśli za szybko wcisnę ctrl(po koliknięciu już), przenosi mnie w jakieś "z dupy" miejsce w edytorze, po prostu szału można z tym dostać... nie wiem o co chodzi i co to jest, ...
Więcej : Dwukrotne kliknięcie w celu zaznaczenia i wcisnięcie ctrl | Wyświetlone : 4188 | Odpowiedzi : 3


Nowa wersja Pajączka 5.9.7

Nowa wersja oficjalna Pajączka 5 NxG już jest! Nowa wersja wnosi wiele zmian. Położyliśmy nacisk przede wszystkim na poprawienie stabilności programu na różnych systemach rodziny Windows w związku z nową wersją Internet Explorer. Dodatkowo dużo starań zostało włożonych w przyspieszenie działania programu. Zaczęliśmy również stopniowe odświeżanie wyglądu, co można już zaobserwować w kilkudziesięciu oknach o zmienionym wyglądzie. Wprowadzone zmiany ułatwiają pracę i czynią ją wydajniejszą. Zapraszamy do pobrania nowej wersji.

http://sprytne.pl/pajaczek-5-9-7-szybsz ...
Więcej : Nowa wersja Pajączka 5.9.7 | Wyświetlone : 19365 | Odpowiedzi : 27


Prosze o pomoc z jezykiem

Hej
Wpisując tekst w jeżyku szwedzkim program nie odczytuje alfabetu szwedzkiego tylko wypełnia swoimi zastępczymi znakami , proszę napiszcie gdzie to zmienić
Więcej : Prosze o pomoc z jezykiem | Wyświetlone : 3761 | Odpowiedzi : 2


Kolorowanie składni

Witam

Używam Pajączka od kliku lat i ostatnio zacząłem intensywnie pisać PHP oraz JavaScript. Kolorowanie składni ogółem bardzo mi się podoba jednak ciągłe przełączanie pomiędzy różnymi typami jest bardzo męczące. Teraz robię to tak, że przełączam kolorowanie klawiszami ALT+2 i ALT+7.

1. Czy da się zrobić tak, żeby pajączek kolorował kod: xhml, php oraz javascript w jednym pliku ?
2. Aha i jest jeszcze taki problem, że skróty te nie działają mi po uruchomieniu programu, ...
Więcej : Kolorowanie składni | Wyświetlone : 4037 | Odpowiedzi : 2


Ustawienia - autokorekta

Cześć, mam następujący problem: kiedy z menu "Pisownia" wybieram opcję "Ustawienia autokorekty", wyświetla mi się okienko z ustawieniami edytora i choć przycisk "Pisownia i weryfikacja..." jest aktywny, wyświetlana jest zakładka z ustawieniami ogólnymi. Przy próbie przejścia do "Pisownia i weryfikacja..." bądź "Kolorowanie składni" nadal wyświetlana jest zakładka "Ogólne". Mogę aktywować inne zakładki, np. "Dokumenty", ale próba powrotu do "Pisownia..." lub "Kolorowanie..." nic nie daje - wyświetlana jest zawsze ostatnio wybrana, "zdrowa" grupa opcji. Ten sam ...
Więcej : Ustawienia - autokorekta | Wyświetlone : 5475 | Odpowiedzi : 5


nowe opcje - CTRL+przycisk myszki

Więcej : nowe opcje - CTRL+przycisk myszki | Wyświetlone : 4121 | Odpowiedzi : 2


pasek przycisków listy plików

Mam dosyć trywialny jak mi się zdaje problem, ale nie umiem go sam rozwiązać więc proszę o pomoc. W panelu zasobów po lewej mam "Moje serwisy". Po prawej stronie listingu mam pionowy pasek ikonek. Chciałbym przenieść je na górę, tuż pod napis "Moje serwisy" by były umieszczone poziomo, tak jak na tym ekranie: http://www.egrafik.pl/forum2/pafiledb/u ... 715309.jpg jednak nie dają się one ani przeciągnąć ani nie widzę nigdzie odpowiednich opcji ...
Więcej : pasek przycisków listy plików | Wyświetlone : 3828 | Odpowiedzi : 2


Problem z importem ustawień pasków narzędzi

Zmodyfikowałem sobie w Pajączku (wersja 5.9.6) wygląd głównego paska narzędzi i eksportowałem ustawienia (wszystkie przechowywane w rejestrze). I byłoby wszystko w porządku, gdyby nie to, że potem po dokonaniu kolejnych zmian na paskach importuję te ustawienia, a one niczego mi nie przywracają w wyglądzie pasków, tak jak powinny. Po prostu nie powodują żadnej zmiany, paski pozostają takie same, chociaż potwierdza mi, że zmiany zostały pomyślnie wprowadzone do rejestru. Jest jakiś sposób na to?

Dodam, że ...
Więcej : Problem z importem ustawień pasków narzędzi | Wyświetlone : 7170 | Odpowiedzi : 8


Pajączek 5 NxG i Opera

Szukam informacji na temat możliwości wykorzystania Opery jak wewnętrznej przeglądarki w najnowszym Pajączku - da się to, czy nie?
N.
Więcej : Pajączek 5 NxG i Opera | Wyświetlone : 3201 | Odpowiedzi : 1


Zawieszanie się pajączka co kilka minut

Od jakiegoś czasu pajączek 5.9.6 pro zawiesza się. Dzieje się tak najczęściej przy kopiowaniu części kodu w tym samym otwartym dokumencie. Po zawieszeniu są problemy z zamknięciem programu a niezapisane dane są utracone. Pracuję na Windows 7 32 pro. Czy ktoś miał taki problem?
Więcej : Zawieszanie się pajączka co kilka minut | Wyświetlone : 5308 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039