Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 24 kwietnia 2024, o 20:24

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Problem

Więcej : Problem | Wyświetlone : 4435 | Odpowiedzi : 1


zamiana UTF na ISO

Dzień dobry, ale napaskudziłem....Zobaczcie sami na mojej stronie:
http://www.greg47.republika.pl/
Strona otwiera się gładko w IE, natomiast w Firefox ....brrr.
Uczeni mówią że to błąd w kodowaniu znaków. Zapisywałem grzecznie w UTF-8, bo tylko przy takim zapisie polskie znaki były wyświetlane bezbłędnie w IE.
Co mam zrobić żeby Firefox polubił stronę? Czy Pajączek ma jakieś narzędzia do tego?
Pozdrawiam początkujących,
grzegorz
Więcej : zamiana UTF na ISO | Wyświetlone : 4405 | Odpowiedzi : 1


Jak zrobić przyciski podobne jak na wp.pl?

Czy wiecie w jaki sposób zrobić przyciski podobne jak na wp.pl?
Tam są u góry nastepujace przyciski: Poczta, Czat, Blogi itd.

Próbowałem coś takiego zrobić ale u mnie to tak wygląda :(:

Jak wprowadzę obrazki jako linki, to wizualnie obrazki się rozsypują i widać na nich piksele:(



prosze wkleic kod do odpowiedniego serwisu
Więcej : Jak zrobić przyciski podobne jak na wp.pl? | Wyświetlone : 4905 | Odpowiedzi : 1




Edytowanie wierszy w tabelce

Więcej : Edytowanie wierszy w tabelce | Wyświetlone : 7728 | Odpowiedzi : 7










Edytowanie wierszy w tabelce

Witam!

Czy może ktoś mi doradzić w pewnym problemie?

Mianowicie mam tabelkę, a w niej wiersze, w których jest kilka komórek i w ostatniej komórce są przyciski edytuj wiersz oraz usuń wiersz.

1)W jaki sposób poprzez kliknięcie w przycisk edytuj spowodować pojawienie się okna edycyjnego dla wiersza i następnie po wpisaniu danych w tym okienku, żeby po potwierdzeniu dane były zapisywane w komórkach wierszy?

2) W jaki sposób poprzez kliknięcie w przycisk usuń, w ostatniej ...
Więcej : Edytowanie wierszy w tabelce | Wyświetlone : 4262 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron