Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 29 marca 2024, o 00:59

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Powitanie

Witam bywalców forum.
Jestem poczatkujący w php i przebijam się sam na podstawie wiedzy z netu przez zawiłości języka. Liczac na pomoc zbiorową zapisałem się na forum.
Więcej : Powitanie | Wyświetlone : 4500 | Odpowiedzi : 1


Na jakim serwerze działa muza.

Siema. Mam pytanie. Znam kod żeby wstawić muze:<SCRIPT language="JavaScript">
<!-- // Script MIDI playing. By Magic Maker
// Please Keep Information along with credits
// And feel free to alter this script as long as credits remain. Mail me at [email protected]
// Skrypt zmodyfikowany przez Piotra Szczepanika - dodanie obslugi przegladarki Sylaba Nawigator
// Email: [email protected], http://www.pszczepanik.exe.pl
if (navigator.appName ...
Więcej : Na jakim serwerze działa muza. | Wyświetlone : 6355 | Odpowiedzi : 3


Montowanie hasla

Jestem kompletnie zielony, wiec z gory przepraszam za glupie pytanie. Probuje zgodnie z instrukcja z forum zalozyc haslo utrudniajace dostep do galerii podpietej pod moja strone. I mi nie wychodzi.

Zalozylem okienko na stronie z odsylaczem do pliku PHP i napisalem go, wykorzystujac nastepujacy skrypt od uzytkownika The_Eye:

<?php

$haslo = isset($_POST) ? $_POST : null;
$moje_haslo = "wxyz";

if($haslo == $moje_haslo) {

?>

<!-- tu kod HTML Twojej galerii -->

<?

} else { ...
Więcej : Montowanie hasla | Wyświetlone : 5808 | Odpowiedzi : 3


Bezpieczne połączenie

Co trzeba zrobićaby strona była na bezpiecznym połączeniu o SSL to juzzaczynam się kształcić ale czy trzeba jakoś specjalnie budować skrypciki strony to jużniemam zielonego pojęcia.

Ps. Dzięi za pomoc
Więcej : Bezpieczne połączenie | Wyświetlone : 3958 | Odpowiedzi : 0


dane z MySQL w tabeli w php UPDATE

Więcej : dane z MySQL w tabeli w php UPDATE | Wyświetlone : 5735 | Odpowiedzi : 2


Ukrywanie fragmentów strony

Więcej : Ukrywanie fragmentów strony | Wyświetlone : 20891 | Odpowiedzi : 13


Ankieta

Więcej : Ankieta | Wyświetlone : 5311 | Odpowiedzi : 2


kolor tła w ramce

Więcej : kolor tła w ramce | Wyświetlone : 4847 | Odpowiedzi : 1


Download

I jeszcze jedno... Czy ktoś może mi powiedziec jak stworzyć dział download???(To znaczy jak zrobic żeby po kliknieciu na link mozna było sciągnąć jakiś plik z servera?)
Więcej : Download | Wyświetlone : 6077 | Odpowiedzi : 3


Ładowanie strony

Co zrobic aby strona ładowała się szybciej???(Jesli się w ogóle da)
Po za tym zastosowałem podmianę grafik do przycisków i wszystko wygladało ładnie na dysku ale gdy wszystko załadowałem na serwer aby zobaczyć zamianę moich przycisków muszę czekać kilkanaście sekund. Co zrobić aby zmieniały się szybciej???(zamiane grafik robiłem kreatorem dostępnym w pajaczku). :roll:
Więcej : Ładowanie strony | Wyświetlone : 10654 | Odpowiedzi : 11


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron