Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 20:36

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Stronka w Ramce ??

Więcej : Stronka w Ramce ?? | Wyświetlone : 13738 | Odpowiedzi : 14


Księga gości

Więcej : Księga gości | Wyświetlone : 6351 | Odpowiedzi : 3


Help !

Więcej : Help ! | Wyświetlone : 6263 | Odpowiedzi : 4


Skrypty PHP na stronie w HTMLu

Jw. Czy można umieścić skrypt PHP na stronie zrobionej w HTMLu?
Więcej : Skrypty PHP na stronie w HTMLu | Wyświetlone : 7370 | Odpowiedzi : 3


Zakładki

Więcej : Zakładki | Wyświetlone : 7153 | Odpowiedzi : 6


Galeria

Pozdrowiam, mam taki problem...
robie galerię za pomocą Kreatora Galerii Grafik, i jak jestem już u końca ( patrze ja to ma wyglądać ) to w miniaturach obrazó nie mam paru obrazkó, to znaczy, jest podpis, a tam gdzie powinien być obrazek mam puste miejsce. Czego to jest wine, ewentualnię, jak to naprawić?

_________________
GG: 7340586

Pozdrawiam i praszę o pomoc :roll:
Więcej : Galeria | Wyświetlone : 5649 | Odpowiedzi : 2


Przejrzystosc kodu i poprawna skladnia

Witam. Postanowilem zamiescic tu posta, poniewaz... coz mam dylemat. Zawsze uwazalem, ze moj kod, jest wyjatkowo czytelny (w porownaniu do zrodel kilkudziesieciu innych witryn internetowych jakie ogladalem), jednakze moj znajomy stwierdzil ze mam za przeproszeniem bajzel :) Czy ktos zna jakas strone - gdzie prezentowany jest "przejrzysty kod" wyjasnione zasady jakie nalezy przestrzegac itp, np. przy definiowaniu wlasnosci elementow - czy jest jakas kolejnosc itd? Moze ktos ...
Więcej : Przejrzystosc kodu i poprawna skladnia | Wyświetlone : 5759 | Odpowiedzi : 3


Strona

Pracuję na Pajączku NxG Standard, może wyta wam się to pytanie dziwne i banalne, ale jestem początkujący......................
Jak robie stronkę to na góże strony mam napisane "Imie i Nazwisko", jak to mogę zmienić :?:
Więcej : Strona | Wyświetlone : 6299 | Odpowiedzi : 3


ramki

Więcej : ramki | Wyświetlone : 6444 | Odpowiedzi : 3


CSS i BBCode

Więcej : CSS i BBCode | Wyświetlone : 5179 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron