Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 12:31

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Problem

Witam, od nie dawna próbuje tworzyć strony www, metodą prób i błędów doszedłem do punktu gdzie potrafię zrobić stronę w notatniku językiem html.

I teraz mam problem, nie wiem co zrobić by moja strona była w "internecie" i inni mogli ją przeglądać. Proszę o podpowiedz bo w tym akurat temacie jestem "bardzo początkujący" z góry dzięki i pozdrawiam ;)
Więcej : Problem | Wyświetlone : 7752 | Odpowiedzi : 5


Jak szybko edytować stronę.

Witam!!!
Jestem dość początkującym webmasterem ale parę rzeczy już umiem np html, css powoli php.
Zostałem poproszony o zrobienie strony. Osoba która mnie o to poprosiła bardzo mało zna się na robieniu stron poprosiła mnie więc abym ułatwił jej jakoś późniejsze edytowanie tej strony.
Pomyślałem od razu o wordpressie. Wiem że on jest głównie do prowadzenia bloga ale może się uda....
Założyłem więc konto na cba.pl zainstalowałem wordpressa aby zobaczyć o co w tym w ...
Więcej : Jak szybko edytować stronę. | Wyświetlone : 7925 | Odpowiedzi : 4


Jak wstawić galerię do komórki tabeli?

Jak wstawić galerię do komórki tabeli? Galeria ma się zmieścić w komórce 600x500px.
Piotr
Więcej : Jak wstawić galerię do komórki tabeli? | Wyświetlone : 4413 | Odpowiedzi : 0


Problem z podglądem przy tworzeniu

Tworząc stronę, w pewnym momencie chcę zobaczyć jak to wygląda, naciskam przeglądanie i wyskakuje okienko z tekstem

Błąd
Wystąpił błąd podczas próby utworzenia wewnętrznej przegłądarki!
Wygląda na to, że przeglądarka MS Internet Explorer nie jest prawidłowo zainstalowana.

Sytuacja taka jest od paru dni, przedtem było normalnie, co zrobiłem źle że tak jest i jak to naprawić.
Więcej : Problem z podglądem przy tworzeniu | Wyświetlone : 5941 | Odpowiedzi : 2


Witam

mam tego typu problem posiedam gotowy kod zrodlowy html ktory tworzylem sam problem sie pojawil gdy chcialem wyeksportowac gotawa strone na dysk twardy po to aby ja przeniesc na plytce do znajomego. Pomocy jak mam wyeksportowac strone bo sie z tym mecze ponat tydzien help
Więcej : Witam | Wyświetlone : 4331 | Odpowiedzi : 0


szkolenie z pajączka

Witam

Jestem osobą początkującą. Dlaczego nigdzie nie ma szkoleń / kursów z pajączka. Ja bym bardzo chciała w takim kursie uczestniczyc. Wiem że jest szereg innych narzędzi wspomagających naukę ale niestety nie potrafię sama taką grubą książkę przerobic i aby osiągnąc przy tym zakładany cel. Nie każdy potrafi się sam uczyc. Kupiłam już dawno to oprogramowanie i stanęłam na kilku pierwszych rozdziałach i dalej ruszyc nie mogę wiem, że na kursach jest inaczej - lepiej. ...
Więcej : szkolenie z pajączka | Wyświetlone : 9067 | Odpowiedzi : 7


Jak zalozyc

Więcej : Jak zalozyc | Wyświetlone : 4813 | Odpowiedzi : 1


Mezzmo....

Witam użytkowników...

Myśle o zakupie programu Mezzmo, ale ma pytanie, bo w wersji próbnej film sie odtwarza owszem, ale bez napisów. Czy jest możliwość obejrzenia filmu z napisami...

Tak, DLNA "chodzi" bez problemów, wszystko sie odtwarza, tylko brak tych napisów.

Dzięki za info...
Więcej : Mezzmo.... | Wyświetlone : 14388 | Odpowiedzi : 8


SMS Service _czy mozna samemu takie coś zrobic???

jak w temacie

wpadła mi przez przypadektaka strona i zaintrygowała mnie tam jedna zakładka o nazwie SMS INFO

po jej kliknięciu pojawiło mi się cos takiego SMS SERVICE

tak się zastanawiam czy mozna samu cos takiego sorbie zrobić???? czy sa tylko płatne skrypty/programy za kupe kasy o których mało kto wie i uzywa :(
Więcej : SMS Service _czy mozna samemu takie coś zrobic??? | Wyświetlone : 4082 | Odpowiedzi : 0


ponownie zegar odliczjący czas

Więcej : ponownie zegar odliczjący czas | Wyświetlone : 3751 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron