Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 28 marca 2024, o 10:05

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Tworzenie kodu HTML obrazka umieszczonego na dysku

Witam....mam pytanie czy ktoś wie jak stworzć kod html ze zdjęcia lub gifa umieszczonego na dysku (chodzi o wstawianie pozdrowień z obrazkiem na .www) a może jest jakiś program który zapisze na dysku kod
i nie trzeba by było wstawiać na stronę gdzie jest "hosting darmowy" np.na stronę
www.tinypic.com lub www.tinypic.pl. http://fooh.pl itp. które po pewnym czasie ...
Więcej : Tworzenie kodu HTML obrazka umieszczonego na dysku | Wyświetlone : 5752 | Odpowiedzi : 1


Sms forwarding

Więcej : Sms forwarding | Wyświetlone : 5843 | Odpowiedzi : 4


Skonfiguruj SIT-SIT - co to jest?

Więcej : Skonfiguruj SIT-SIT - co to jest? | Wyświetlone : 3693 | Odpowiedzi : 0


jak zaczacz tworzenie stron z pajaczkiem

Witam jestem poczatkujacy mam problem nie wiem jak zaczac tworzenie ston przy pomocy Pajaczka jesli mógłby mi ktos pomóc bede bardzo wdzieczny Pozdrawiam
Więcej : jak zaczacz tworzenie stron z pajaczkiem | Wyświetlone : 5399 | Odpowiedzi : 2


Problem z wyświetlaniem strony w innym komputerze

Witam.Mam mały problem z wyświetlaniem strony na innych komputerach,okazuje się,że tło jest rozmazane,czcionka jest nie wyrażna.Proszę o pomoc.
Więcej : Problem z wyświetlaniem strony w innym komputerze | Wyświetlone : 3715 | Odpowiedzi : 0


Problem z wyświetlaniem strony w pajączku- podgląd

Witam,

mam problem uczę się xhtml-a z fajnej strony wszystko niby dobrze, ale w pajączku nie mogę otworzyć swojej pracy, którą robię. W momencie gdy korzystam z gotowego szablony wszystko jest ok, ale gdy tylko robię stronę poprzez html to nie wyświetla mi się w podglądzie, tylko widać wszystkie znaczniki. Korzystam z tej ramy dokumentu:

<!DOCTYPE html
PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="pl" lang="pl">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />
<meta name="Description" ...
Więcej : Problem z wyświetlaniem strony w pajączku- podgląd | Wyświetlone : 5943 | Odpowiedzi : 4


Przesuwanie Zdjęć

Więcej : Przesuwanie Zdjęć | Wyświetlone : 5541 | Odpowiedzi : 2


zegar odliczający czas

Więcej : zegar odliczający czas | Wyświetlone : 6328 | Odpowiedzi : 2


problem z operą, kompatybilność IE, FF

witam,
pracuje nad stroną i do tej pory szło mi nieźle.
Problem jest taki, że stronka zrobiona jest na tabelach. W IE i FF śmiga a w operze grafika w jednym miejscu mi sie rozłazi.

Czytałam i próbowałam wprowadzać zmiany odnośnie padingu, pozycjonowania, zmienialam nawet rozmiar grafiki - to wtedy w operze jest fajnie a w IE oraz FF nie.

Gdzieś jest błąd a ja go nie umiem wyłapać i naprawić.
Pomóżcie pliiiisssss ...
Więcej : problem z operą, kompatybilność IE, FF | Wyświetlone : 4319 | Odpowiedzi : 1


Jak stworzyć menu

Witam.
Mam menu o zawartości :
<!-- ELEMENT LEWEGO MENU - początek -->
<p class="ELEMENT_MENU"><a href="index.htm" class="ELEMENT_MENU">Strona Główna</a></p>
<!-- ELEMENT LEWEGO MENU - koniec -->


<!-- ELEMENT LEWEGO MENU - początek -->
<p class="ELEMENT_MENU"><a href="index.htm" class="ELEMENT_MENU">Wzorzec rasy </a></p>
<!-- ELEMENT LEWEGO MENU - koniec -->


<!-- ELEMENT LEWEGO MENU - początek -->
<p class="ELEMENT_MENU"><a href="index.htm" class="ELEMENT_MENU">GALERIA REPRODUKTORÓW</a></p>
<!-- ELEMENT LEWEGO MENU - koniec -->


<!-- ELEMENT LEWEGO MENU - początek -->
<p class="ELEMENT_MENU"><a href="index.htm" class="ELEMENT_MENU">MIOTY</a></p> ...
Więcej : Jak stworzyć menu | Wyświetlone : 4812 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron