Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Teraz jest 17 kwietnia 2024, o 00:46

Nowości Nowości na Dla bardzo początkujących

Mapa strony Dla bardzo początkujących » Dział : Dla bardzo początkujących

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Poproszę o parę porad

Więcej : Poproszę o parę porad | Wyświetlone : 4221 | Odpowiedzi : 2


Problem z wyłaniem plików na serwer

Więcej : Problem z wyłaniem plików na serwer | Wyświetlone : 3919 | Odpowiedzi : 1


Wielkość podstrony .html

Więcej : Wielkość podstrony .html | Wyświetlone : 5696 | Odpowiedzi : 4


[pomoc] problem z menu pod operą

Więcej : [pomoc] problem z menu pod operą | Wyświetlone : 3410 | Odpowiedzi : 0


odsyłacz- obrazek do powiększonego obrazka

Witam serdecznie
Uczę się html od 2 dni ...robię córce stonę z jej rysunkami :-) - dla wprawy
Mam pytanie:
Chciałabym aby rysunek był odsyłaczem do tego samego rysunku tylko powiększonego.... no i to potrafię zrobić...
Ale chciałabym żeby ten rysunek -już powiększony- "pojawiał" się w takiej małej ramce jak on, bo pojawia mi się z całą białą otoczką strony. Jak by to powiedzieć inaczej chciałabym żeby ...
Więcej : odsyłacz- obrazek do powiększonego obrazka | Wyświetlone : 12033 | Odpowiedzi : 11


publikacja servisu: no such file or directory

jestem bardzo poczatkujacym webmasterem.
zrobilam sobie stronke glowna, ktora nazwalam indeks.html. do tej stronki zrobilam menu ktore zawiera odnosniki do innych. wszystkie te stronki zamiscilam w jednym katalogu.
ten katalog to moj serwis moje serwisy

wykupilam tez domene i miejsce na serwerze. pajaczek ladnie laczy sie z serwerem, ale kiedy dodatje pliki z serwisu do koleki, pokazuje mi blad 553 ze nie ma takiego pliku lub sciezki

co zrobilam zle i jak to poprawic?
Więcej : publikacja servisu: no such file or directory | Wyświetlone : 4476 | Odpowiedzi : 2


wstawianie plików wideo

Więcej : wstawianie plików wideo | Wyświetlone : 3065 | Odpowiedzi : 1


Wybór aktywnego serwera w Pajączku

Więcej : Wybór aktywnego serwera w Pajączku | Wyświetlone : 3533 | Odpowiedzi : 0


Problem z obiektem Flash (javascript)

Witam,
Tworzę prostą amatorską stronę: http://www.ubezpieczeniacu.slask.pl
Przez skrypt wstawiłem na nią obiekt flash.
Strona bez Flasha jest poprawnie wyświetlana w przeglądarkach IE, Firefox i Opera (poprawnie tzn. zaczyna się od samej góry). Po wstawieniu obiektu w Firefoxie i Operze pojawia się u góry odstęp - nie potrafię sobie z tym poradzić.
Czy ktoś miałby dla mnie jakąś wskazówkę?
Więcej : Problem z obiektem Flash (javascript) | Wyświetlone : 4822 | Odpowiedzi : 2


OCR do wykrycia?

Hej, proszę o pomoc. Może pytanie jest banalne ale kompletnie sie na tym nie znam. Pisze pracę magisterska i pomagam sobie skanowaniem stron w OCR, nie wiem czy to dozwolone, ale czy do wykrycia?
Więcej : OCR do wykrycia? | Wyświetlone : 4020 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj


Statystyki

Liczba postów: 23238 • Liczba wątków: 5341 • Liczba użytkowników: 5039

cron